مجتمع آب درمانی قینرجه مشگین شهر بیشترین مسافران نوروزی رابه خود جلب کرد

0
301

مجتمع آب در مانی قینرجه مشگین شهر داغ ترین چشمه آب معدنی جهان همچنان پذیرای بیشترین تعداد مسافران نوروزی است.

اردبیل نیوز: به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران / سید حمید عبادالهی فرماندارمشگین شهر گفت : این شهرستان به لحاظ داشتن قابلیت های متعدد گردشگری از جمله آب های گرم معدنی ،آثار تاریخی و باستانی و مناظر بکر طبیعی همه ساله در ایام نوروز پذیرای تعداد کثیری از مسافران نوروزی می باشد .

وی افزود:بر اساس اعلام ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان تاکنون مجتمع آبدرمانی قینرجه بیشترین تعداد مسافران نوروزی را به خود اختصاص داده است .

فرماندار مشکین شهر بیان کرد : آب معدنی قینرجه که در ۱۲کیلومتری جنوب مشگین شهر ودر ارتفاع ۲هزارو۴۰۰متری کوه سبلان واقع شده با دمای ۸۶درجه داغ ترین چشمه آب معدنی جهان می باشد.

عباداللهی گفت : به همین منظور این چشمه در بین گردشگران داخلی وخارجی از جایگاه ویژه ای بر خوردار است.

فرماندار شهرستان مشگین شهر ایجاد مجتمع مدرن آب درمانی قینرجه در پائین دست چشمه ومخلوط کردن آب سرد وگرم را به منظور استفاده گردشگران بسیار مناسب ارزیابی کرده از توسعه فضای پیرامون این مجتمع در سال جاری خبر داد.

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید