مجتمع آب درمانی شابیل و قوتورسویی به بهره برداری رسید

فرماندار شهرستان مشکین شهر از افتتاح مجتمع آبدرمانی شابیل و قوتورسویی با هزینه ای بالغ بر ۲۵۰ میلیون تومان خبر داد.

اردبیل نیوز: سید حمید عبادالهی در حاشیه مراسم افتتاحیه این مجتمع های آبگرم در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهارکرد: افتتاح این مجتمع ها یکی از مطالبات اصلی مردم منطقه برای ارایه خدمات مطلوب به مسافران بود که با پرداخت تسهیلات بانکی و همکاری آب منطقه ای استان تکمیل و به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به ضرورت احداث این مجتمع ها افزود: با افتتاح این مجتمع ها تعداد مسافران ورودی به قوتورسویی و شابیل بیش از گذشته خواهد بود چون مجتمع ها در ارایه خدمات بهتر و مطلوب به مسافران داخلی و خارجی تلاش بیشتری انجام می دهند.

فرماندار مشکین شهر با بیان اینکه باید برای معرفی بهتر آبگرم های موجود در شهرستان مشکین شهر برنامه ریزی کرد، افزود: تبلیغات موثر و شناساندن آبگرم ها می تواند هر سال بر تعداد مسافران داخلی و خارجی بیفزاید بنابراین باید این آبگرم ها را در داخل کشور و برای مردم کشورهای همسایه نیز به درستی شناساند.

عبادالهی با اشاره به ویژگی های منحصر به فرد آبگرم های قوتور سویی و شابیل تصریح کرد: شابیل مرتفع ترین و قوتورسویی گوگرددار ترین آبگرم هستند که چنین ویژگی این آبگرم ها را منحصر به فرد کرده و باید از این ظرفیت ها برای رونق گردشگری شهرستان مشکین شهر بهره برد.

فرماندار مشکین شهر با بیان اینکه مردم کشورهای همسایه برای استفاده از آبگرم ها راه کشورهای اروپایی را در پیش می گیرند، اضافه کرد: می توان با برنامه ریزی بهتر در کارگروه گردشگری شهرستان و استان این مسافران را که ارز آوری خوبی هم دارند به استان کشاند.

وی مشکین شهر را دومین شهرستان گردشگر پذیر استان اردبیل برشمرد و ادامه داد: آبگرم ها، مناطق تاریخی و طبیعت بکر مشکین شهر این شهرستان را به منطقه مورد توجه گردشگران و توریست های داخلی و خارجی تبدیل کرده است و ما هم تلاش می کنیم تعداد مسافران هر سال نسبت به سال های قبل افزایش یابد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید