متلاشی شدن سه سایت شرط‌بندی فوتبال در اردبیل

رئیس پلیس آگاهی انتظامی استان اردبیل از متلاشی شدن سه سایت شرط‌بندی فوتبال خبر داد.

به گزارش اردبیل نیوز، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، رئیس پلیس آگاهی استان در این زمینه گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس با اطلاع از کارها و اقدامات برخی افراد خلافکار که اقدام به تهیه مدارک جعلی و اخذ سند المثنی و از این طریق به فروش زمین‌ها و ملک شهروندان اقدام می‌کردند موضوع را رسیدگی کرده و مأموران عمل‌کننده با تحقیقات وسیع خود یکی از کلاهبرداران و جاعلان را شناسایی کرده و در کمترین زمان به پلیس آگاهی انتقال دادند.

موسی عالی‌زاده به اظهارات جاعل دستگیر شده در همدستی دو نفر دیگر اشاره کرد و افزود: علاوه بر معرفی دو همدست دیگر به کلاهبرداری و جعل و فروش زمین، مشخص شد این افراد تاکنون به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان از این طریق کلاهبرداری کردند.

وی تصریح کرد:‌ شهروندان باید از قرار دادن و یا در اختیار گذاشتن اسناد و مدارک خود از جمله شناسنامه به افراد ناشناس خودداری کرده و در معاملات املاک نیز بعد از اطمینان خاطر از مالکیت طرف مقابل اقدام به تنظیم قرارداد کنند.

متلاشی شدن سه سایت شرط‌بندی فوتبال در اردبیل

همچنین رئیس پلیس فتای استان اردبیل از متلاشی شدن سه سایت فعال شرط‌بندی فوتبال در اردبیل خبر داد.

به گفته اکبر امینی این گروه‌های شرط‌بند در فضای مجازی اقدام به فعالیت‌های غیرقانونی می‌کردند که با هماهنگی مراجع قضایی مکان و محل فعالیت مدیران این سایت و وبلاگ‌ها در اردبیل شناسایی شد و مأموران پلیس با گردانندگان و نمایندگان توزیع برگ‌های شرط‌بندی برخورد کردند.

وی فعالیت در زمینه شرط‌بندی‌های نامعقول را به ویژه مسابقه‌های ورزشی از مصادیق آشکار جرایم رایانه‌ای اعلام کرد و افزود: از بین بردن ریشه سرقت‌های خانوادگی در فضای مجازی به خصوص برداشت‌های غیرمجاز از حساب‌های بانکی، توجه والدین به مشکلات اعضای خانواده را نیاز دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید