مایکروسافت سرانجام وجود مشکلات مربوط به اجرای بازی در ویندوز ۱۰ را تایید کرد

مایکروسافت سرانجام وجود مشکلات مربوط به اجرای بازی در ویندوز ۱۰ را تایید کرد

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Dsogaming، مایکروسافت در ماه آوریل سال جاری آپدیت کریترز (Creator’s Update) را برای ویندوز ۱۰ منتشر کرده بود و اکنون بنابر گزارش‌هایی مشخص شده است که این آپدیت موجب بروز مشکلاتی در تجربه بازی‌ها در این ویندوز شده است. در ادامه با پردیس‌گیم همراه باشید.

قبلا گزارش‌هایی در این مورد از چندین گیمر منتشر شده بود اما صحت آن‌ها مورد تردید بود. اکنون یکی از مهندسان مایکروسافت به‌نام پاول آرون (Paul Aaron) اظهار داشته است که مایکروسافت در حال بررسی این گزارش‌ها و پیدا کردن دلیل بروز این مشکل است.

از تمامی کسانی که از طریق برنامه Feedback بازخوردهای مربوط به این مشکل را برای ما ارسال کردند متشکریم. ما اکنون در حال بررسی و شناسایی مشکلی هستیم که موجب بروز خطا در مواردی برای کاربران شده است. در هفته جاری این مشکل را برای کاربران Windows Insider رفع نموده‌ایم (نسخه ۱۶۲۷۳ و بالاتر). اگر شما یکی از اعضای Insider هستید، لطفا با تست دوباره بازی‌ها، بررسی کنید که آیا مشکل همچنان وجود دارد و یا مرتفع شده است.”

هر چند این مشکل تنها برای برخی از کاربران وجود داشته است اما اطلاع‌رسانی این مورد حایز اهمیت بود. اگر شما نیز با نصب آپدیت کریترز با چنین مشکلی مواجه شده‌اید، جای نگرانی نیست چرا که بزودی مایکروسافت با انتشار آپدیتی این مشکل را حل خواهد کرد.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا با پشتیبانی شرکت مایکروسافت از ویندوز ۱۰ خرسند هستید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

[ad_2]

مایکروسافت سرانجام وجود مشکلات مربوط به اجرای بازی در ویندوز ۱۰ را تایید کرد

pardisgame.net

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید