مالک جدید نساجی معرفی شد:زن نیست خیلی هم آقاست!

مراسم معارفه مالک جدید نساجی حاج حسین قاسم نژاد که گفته می شود سردار بازنشسته سپاه می باشند ،‌ بعدازظهر دیروز در سالن آمفی تئاتر شهرداری قائمشهر برگزار شد.

در این جلسه که با حضور غلامرضا بهروان و هادی ساعی و مسئولین ورزشی و سیاسی قائمشهر و استان مازندران و همچنین تعداد قابل توجهی از هواداران برگزار شد ، قاسم نژاد به عنوان مالک جدید معرفی شد و سپس توسط ایشان اعضای هیات مدیره معرفی شدند.در بین اعضای هیات مدیره نام آقای هادی ساعی نیز دیده می شود.
همچنین قنبری مدیرعامل چند سال قبل نساجی به عنوان مسئول باشگاه تا معرفی مدیرعامل معرفی شد. در پایان جلسه معارفه هادی ساعی و مهندس قنبری به سوالات خبرنگاران و هواداران پاسخ دادند.
قابل ذکر است خانم امیرکمالی که به عنوان اولین مالک زن از ایشان نام برده می شد و قرار بود باشگاه به ایشان تحویل داده شود به دلایل نامعلومی از لیست خریداران خارج شد.
در ضمن ۹۸ درصد سهام به نام آقای سهیل اسدی نماینده مهدی پرهام معاون اقتصادی باشگاه استقلال است و مشخص نیست پس از بازگشت پرهام از سفر خارج از کشور تکلیف مالکیت تیم چه خواهد شد ، باید صبر کرد و دید که آیا پرهام حاضر به فروش تیم می شود و یا خود قصد تیمداری دارد؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید