8.4 C
Tehran
جمعه، ۱۷ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی مارتینو: می دانم آینده ام در بارسا تضمین شده نیست

مارتینو: می دانم آینده ام در بارسا تضمین شده نیست

شکست های پیاپی دو هفته گذشته مقابل آژاکس و بیلبائو، باعث شد تا همچنان شیوه های مارتینو مورد انتقاد قرار داشته باشد و او تایید کرد که در چنین پستی، نمی تواند همه را راضی کند

سایت گل- جراردو مارتینو، سرمربی بارسا، اعلام کرد که می داند شغلش در امنیت کامل نیست اما تاکید کرد مشکلی برای برعهده داشتن یکی از پرمسئولیت ترین شغل های دنیای فوتبال نیست.

آبی و اناری ها که در حال حاضر در صدر جدول لالیگا قرار دارند، این هفته با پیروزی ۶-۱ مقابل سلتیک، به مرحله بعد لیگ قهرمانان راه پیدا کردند.

با این وجود، شکست های پیاپی دو هفته گذشته مقابل آژاکس و بیلبائو، باعث شد تا همچنان شیوه های مارتینو مورد انتقاد قرار داشته باشد و او تایید کرد که در چنین پستی، نمی تواند همه را راضی کند.

او به خبرنگاران گفت:” هیچ مربی ای در فوتبال، آینده تضمین شده ای ندارد؛ هیچ کس.
وقتی تیم بد بازی می کند و شکست می خورد، من بسیار ناراحت می شوم. اگر مربی ای بعد از شکست اول تسلیم شود؛ در حالی که تیم ۸۰ بازی در پیش دارد، پس برای مربیگری در این سطح آماده نیست.”

مارتینو همچنین در مورد مارک بارترا و مارتین مونتویا، مدافع جوان تیمش، صحبت کرد و ابراز امیدواری کرد که آنها قراردادشان را به زودی تمدید کنند.

” می دانم که آنها می خواهند بمانند و باشگاه در تلاش است تا برای تمدید قرارداد به توافق برسند.

امیدوارم آنها قراردادشان را تمدید کنند. واضح است که در مذاکرات تمدید قرارداد، متغیرهای زیادی وجود دارد اما فکر نمی کنم این روی نمایش های آنها تاثیر بگذارد.

به نظر من، مونتویا یکی از بهترین بازیکنان تیم در دیدار مقابل سلتیک بود.”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید