مارال فرجاد: مشغول «بازی تاج و تخت» دیدن هستم!

0
139


گروه سینمای ایران:
نمی شود از نوروز گفت و نوشت، اما به سراغ بازیگران، کارگردانان و هنرمندان نام آشنا نرفت و از حال و هوایشان در این روزها نپرسید و از برنامه هایشان خبر نگرفت. بویژه اینکه از دل صحبت های هنرمندان در هر حال می شود به درکی از شرایط هنری و فرهنگی سال جاری رسید و شناختی از اوضاع آنان که طبعا منفک از فرآیند ساخت و تولید آثار هنری و نمایشی نیستند، به دست آورد.
گفت و گوهای حاضر در کنار تمام اینها، بستری هم شدند برای طرح پیشنهاد های هنرمندان برای نحوه بهتر گذراندن تعطیلات عید؛ از معرفی کتاب و فیلمهای مورد علاقه تا سفرهای برون شهری. حاصل این گفت و گوها پیش روی شماست
***
آخرین فیلم سینمایی مارال فرجاد با عنوان «جاودانگی»، از آثاری است که در جشنواره هایی معتبر جهانی حضور درخشان داشته . او اعتقاد دارد امسال سال پررونقی برای سینما و تئاتر بود.
مارال فرجاد به بانی فیلم گفت: امسال از لحاظ کاری برای من سال خوبی بود. امسال سه فیلم سینمایی و سه تئاتر داشتم و مدام سرکار بودم. تئاترهای «طپانچه خانم»، «صبح یه روز لعنتی» و «شب دشنه های بلند» را داشتم و در فیلم های سینمایی «پری سا» به کارگردانی محمدرضا رحمانی، «ماهور» و «اینجا خانه من است» حضور داشتم. من هر دوی این مدیوم ها را دوست دارم، برایم تفاوتی نمی کند و هر جا شرایط و فیلمنامه و نمایشنامه خوبی پیشنهاد شود بازی می کنم.
بازیگر فیلم سینمایی «ربوده شده» افزود: سینما در سالی که گذشت به نظرم بسیار پررونق بود. هم در تئاتر و هم در سینما این استقبال مشهود بود.
او در مورد برنامه های خود در سال آینده گفت: سه- چهار تئاتر برای سال آینده به من پیشنهاد شده که هنوز درباره آنها تصمیم نگرفته ام.
فرجاد همچنین در مورد اقدامات پیشنهادی خود برای ایام نوروز گفت: در حال حاضر مشغول دیدن سریال «بازی تاج و تخت» هستم که به نظرم سریال بسیار خوبی است و به نظرم برای ایام نوروز مناسب است. کتابی هم که در حال حاضر مشغول مطالعه آن هستم کتاب «درمان شوپنهاور» است که آن را پیشنهاد می کنم.

با سایت خبری ملکانه همراه باشد…

[ad_2]

banifilm.ir

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید