13.2 C
Tehran
چهارشنبه، ۱۵ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی ماتئوس: آلمان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در جام جهانی است

ماتئوس: آلمان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در جام جهانی است

ماتئوس که سابقه بازی در ۵ جام جهانی را دارد، معتقد است شرایط بازی در برزیل نسبت به جام جهانی های قبلی چندان مشکل ساز نیست.

سایت گل- لوتار ماتئوس، کاپیتان سابق تیم ملی آلمان، معتقد است که تیم یواخیم لوو بی تردید یکی از مدعیان قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل است و نگرانی هایی که در مورد شرایط جغرافیایی برزیل برای جام جهانی وجود دارد را کم اهمیت دانست.

برزیل پنجمین کشور دنیاست و بحث های زیادی در مورد مسافت بین شهرهای میزبان و میزان پرواز تیم ها و همچنین شرایط آب و هوایی در زمان برگزاری جام جهانی وجود دارد.

اما ماتئوس که سابقه بازی در ۵ جام جهانی را دارد، معتقد است شرایط بازی در برزیل نسبت به جام جهانی های قبلی چندان مشکل ساز نیست.

او به خبرنگاران گفت:” من در ۵ جام جهانی بازی کرده ام؛ در آمریکا هم فاصله بین شهرها زیاد بود. یک جام جهانی هم در مکزیک بود  و بازی ها وسط روز برگزار می شد؛ زمانی که دمای هوا ۴۵ درجه بود.

واضح است که باید خود را برای این مسئله آماده کنید. به همین خاطر باید تیم پزشکی تیم ها به بازیکنان کمک کند.”

 ماتئوس همچنین در مورد شانس قهرمانی آلمان در جام جهانی گفت:” من امیدوارم آلمان بعد از ۲۴ سال به قهرمانی برسد. تیم آلمان از کیفیت بالایی برخوردار است و این را در تورنمنت های گذشته نشان داده است.

آنها خیلی خوب به جام جهانی صعود کردند. اما در جام جهانی؛ همان طور که قبلا گفتم؛ فاکتورهای زیادی تاثیرگذار است و شگفتی های زیادی ممکن است رخ بدهد.

همه تیم ها می خواهند مقابل مدعیان به قهرمانی برسند. اگر آلمان مانند چند سال اخیر بازی کند، یکی از مدعیان اصلی خواهد بود.”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید