7.4 C
Tehran
سه شنبه، ۲۱ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی لوکا باز هم باخت اما اخراج نشد

لوکا باز هم باخت اما اخراج نشد

ذوب آهن یک بار دیگر باخت اما بعد از این باخت صحبت ها درباره برکناری لوکا به آن شدت که قبل از بازی مطرح می شد به گوش نرسید.


سایت گل – تا قبل از بازی با پرسپولیس و با وجود تقویت دوباره  ذوب آهن در نیم فصل   و شروع  دوباره این تیم برای  کنده شده از ته جدول اما باز هم صحبت هایی در مورد احتمال برکناری لوکا بوناچیچ در صورت باخت به پرسپولیس مطرح می شد .

لوکا تا قبل از این بازی سه بازی متوالی را باخته بود و باید در تهران حداقل امتیاز را می گرفت اما با وجود نمایش دلپذیر این تیم و موقعیت  های گلی که بازیکنان ان تیم در تهران ایجاد کردند ذوب آهن با دست خالی به اصفهان برگشت.

ذوب آهن یک بار دیگر باخت  اما بعد از  این باخت  صحبت ها درباره برکناری لوکا به آن شدت که قبل از بازی مطرح می شد به گوش نرسید.به نظر می رسد نمایش قابل قبول  تیم ذوب آهن مقابل پرسپولیس پرستاره دلیل عمده تامل بیشتر مدیران ذوب روی ادامه همکاری با مرد کروات بوده به طوری که آنها باخت به پرسپولیس را میزان  تصمیم گیری قرار نداده اند به خصوص اینکه اعضای کادر فنی  پرسپولیس هم در مصاحبه هایشان متفق القول از قدرت ذوب آهن گفته اند و اینکه جایگاه این تیم نباید اینجای جدول باشد.

ذوب آهن با تحمل چهارمین باخت پیاپی حالا از هفده بازی خود ۱۴ امتیاز به دست آورده و  در رتبه چهاردهم قرار دارد اما آنها مدت هاست که به رنگ برد را به خود ندیده اند.آخرین برد آنها به هفته نهم برمی گردد که استقلال را با دو گل در خانه شکست دادند.بعد از آن باخت ۲-۰ به گسترش و سپس شکست یک بر صفر در دربی اصفهان شرایط را بد کرد اما دو مساوی بدون گل مقابل  فجر و تساوی یک – یک با صبا اوضاع را کمی متعادل ساخت.

با این حال بعد از این دو مساوی  روند باخت های ذوب  دوباره شروع شد و آنها بعد از شکست سنگین ۵ – یک در رشت  بازی برده مقابل راه آهن را با اشتباه بچگانه سینا عشوری ۲-۳ باختند.لوکا  و ذوب آهن  نیم فصل دوم را هم با باخت شروع کردند و در روزی که مهدی رجب زاده بر خلاف همیشه پنالتی را گل نکرد با یک گل مغلوب تیم ویسی شدند و سر آخر هم که این باخت خفیف با نمایش قابل قبول مقابل پرسپولیس عایدشان شد.

حال باید دید در ادامه نمایش های تماشاگرپسند ذوب منجر به برد و جمع آوری امتیاز برای این تیم خواهد شد یا  لوکا با پذیرش باختی دیگر آخرین روزهای حضورش در جمع سبزقباهای اصفهانی را تجربه می کند

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید