لغو کلاس بازآموزی مریبان شمشیربازی کشور در اردبیل/تصویب ۳۸۵ میلیون ریال اعتبار سالانه

دبیر هیئت شمشیربازی استان اردبیل از لغو کلاس دو روزه بازآموزی مریبان شمشیربازی کشور در بخش اسلحه اپه در این استان خبر داد.

اردبیل نیوز: به گزارش مهر، حافظ علی آقاجانی عصر سه شنبه در جلسه بررسی تقویم عملیاتی سال ۹۲ شمشیربازی استان اردبیل اضافه کرد: این دوره قرار بود با حضور مربیان درجه سه کشور در اسلحه اپه در تاریخهای ۲۳ و ۲۴ فروردین ماه جاری به میزبانی اردبیل برگزار شود.

وی علت لغو این دوره را به حد نصاب نرسیدن کلاس اعلام کرد و متذکر شد: این کلاس پیش نیاز ورود مربیان به کلاس مربیگری درجه دو محسوب شده و حضور مربیان دارای مدرک درجه سه فدراسیون در این کلاس الزامی بود.

دبیر هیئت شمشیربازی استان با اشاره به آماده بودن تمام امکانات میزبانی ادامه داد: این دوره آموزشی از سوی فدراسیون شمشیربازی لغو و به زمان دیگری موکول شده است.

وی همچنین با اشاره به بررسی و تصویب تقویم برنامه های سال جاری این هیئت استانی افزود: این ششمین تقویم هیئت شمشیربازی استان از سال ۸۷ به بعد بوده و تمام برنامه ها و اهداف هیئت در طی سال در قالب این تقویم پیش بینی و عملیاتی می شود.

آقاجانی با بیان اینکه در طی سالهای گذشته هم اساس کار هیئت بر برنامه محوری استوار بوده است، متذکر شد: در تقویم سال ۹۱ و برغم تحقق ۲۰ درصدی اعتبارات و برآوردهای مصوب در حوزه اجرایی بالغ بر ۸۰ درصد پیش بینی های محقق شد و این نشان می دهد که هیئت استان به دور از تاثیرات مشکلات مالی، با وحدت و همدلی به دنبال اجرای برنامه های خود بوده است.

وی تصریح کرد: در تقویم سال ۹۱ برآورد مالی تقویم بالغ بر ۲۹۰ میلیون ریال بود که تنها حدود ۶۰ میلیون ریال آن محقق شد، این در حالی است که تقویم سال ۹۲ با حدود ۳۰ درصد افزایش حدود ۳۸۵ میلیون ریال برآورد شده که در خوشبینانه ترین حالت باید حدود ۵۰ درصد آن محقق شود تا به اهداف ترسیم شده دست پیدا کنیم.

دبیر هیئت شمشیربازی استان عنوان کرد: اساس تقویم سال ۹۲ در سه محور استعدادیابی و آموزش، برگزاری منظم مسابقات استانی و اعزام منظم و هدفمند به مسابقات کشوری تبیین شده و با یک تقویم انقباظی مالی و حداکثر صرفه جویی در هزینه ها امیدواریم به اهداف مشخص شده برسیم.

وی یادآور شد: شمشیربازی رشته پر هزینه و گرانقیمت است و اگر حمایت های لازم از آن صورت نگیرد، سال ۹۲ می تواند مبدا شروع نزول شمشیربازی استان باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید