خانه اخبار روز اخبار اقتصادی قیمت صبح امروز سکه و طلا در بازار

قیمت صبح امروز سکه و طلا در بازار

۰
قیمت صبح امروز سکه و طلا در بازار

در آخرین معاملات امروز بازار سکه و طلای تهران ؛ هر قطعه سکه تمام، ۹ میلیون ۹۱۰ هزار ریال هر قطعه سکه یک گرمی، ۱ میلیون و ۷۲۰ هزار ریال و هر گرم طلای ۱۸ عیار، ۱ میلیون و ۱۳ هزار و ۴۰۰ ریال قیمت گذاری شده است.

به گزارش ملکانه به نقل از، پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر: در آخرین معاملات امروز بازار سکه و طلای تهران ؛ هر قطعه سکه تمام، ۹ میلیون ۹۱۰ هزار ریال هر قطعه سکه یک گرمی، ۱ میلیون و ۷۲۰ هزار ریال و هر گرم طلای ۱۸ عیار، ۱ میلیون و ۱۳ هزار و ۴۰۰ ریال قیمت گذاری شده است.

قیمت جهانی طلا به ۱۲۴۱ دلار رسید. پس از انتشار آمارهای ضعیف اقتصادی چین، قیمت جهانی طلا با افزایش نسبی روبرو شده است. براین اساس در معاملات بازارهای جهانی، بهای هر اونس طلا با ۷ دلار و ۱۰ سنت افزایش، به ۱۲۴۱ دلار و ۴۰ سنت رسید.

قیمت طلا، سکه و ارزدر بازار تهران، صبح سه شنبه، ۲۱ بهمن:

قیمت صبح امروز سکه و طلا در بازار

قیمت صبح امروز سکه و طلا در بازار

مطلب قبلی آموزش عکاسی؛ بهترین تکنیک های فوکوس
مطلب بعدی احتمال اعلام توافق سیاسی میان ایران و ۱+۵
Avatar
انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید