قیمت بلیت ویدیوهای جشنواره فجر دو رقمی شد

قیمت بلیت ویدیوهای جشنواره فجر دو رقمی شد
[ad_1]

image 13961027795 photo 2018 01 15 16 34 53

پس از مشکلات پیش فروش اینترنتی بلیت‌های جشنواره سال گذشته، مدیران جشنواره فجر امسال تصمیم گرفتند که مجددا سایت سینما تیکت بلیت‌ ویدیو‌های این رویداد سینمایی را برای مخاطبان عرضه کند. امروز یکی از خبرگزاری‌ها اعلام کرد که اگر مخاطبان بلیت ویدیو‌های جشنواره را اینترنتی خریداری کنند، برایشان ارزان تر تمام می‌شود و بلیت ویدیو‌های سینمایی دو نرخی است.

به گزارش ملکانه به نقل از فارس، قیمت بلیت‌های سی و ششمین دوره جشنواره ویدیو فجر اعلام شد و قیمت خرید بلیت در زمان پیش‌فروش اینترنتی با قیمت خرید بلیت از گیشه تفاوت دارد.

قیمت سری بلیت ویدیو‌ها برای یازده ویدیو، ۱۳۲ هزار تومان و برای هر ویدیو ۱۲ هزار تومان در سینماهای آزادی، فرهنگ، پردیس کورش، پردیس مگامال، پردیس چارسو، اریکه ایرانیان، استقلال، جوان، ماندانا تعیین شده است. اما قیمت خرید بلیت در گیشه این سینماها برای هر ویدیو ۱۵ هزار تومان تومان خواهد بود.

قیمت بلیت ویدیو‌ها در زمان پیش‌فروش در سینماهای پردیس راگا، پردیس کیان و پردیس تماشا؛ ۸۸ هزار تومان و برای هر ویدیو ۸ هزار تومان تعیین شده است. برای خرید بلیت هر ویدیو از گیشه این سینما‌ها قیمت ۱۰ هزار تومان تعیین شده است.

[ad_2]
/ مووی مگ
/ سایت سرگرمی ملکانه
بازیگران زن ایرانیبازیگران مرد ایرانی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید