قوچان‌نژاد در یک‌قدمی لیگ ترکیه

به گزارش سایت «ترکیه فوتبال» رضا قوچان‌نژاد در آستانه پیوستن به لیگ یک ترکیه قرار دارد.

بنا بر این گزارش، یک تیم از لیگ یک ترکیه در پی جذب رضا قوچان‌نژاد استعداد ۲۸ ساله فوتبال ایران و تیم چارلتون انگلیس است. قوچان‌نژاد در ۲۰ سپتامبر ۱۹۸۷ در هلند متولد شد و فوتبال خود را از پایه‌های هیرنوین آغاز کرد. او پس از بازی در چند تیم سرانجام در سال ۲۰۱۰ با قراردادی به ارزش ۱۰۰ هزار یورو به کامبور پیوست و سپس در سال ۲۰۱۱ با ۲۵۰ هزار یورو به سنت ترویدن بلژیک رفت و در این تیم طی ۲۵ بازی ۱۲ گل زد و ۷ پاس گل داد.

او پس از این در تیم‌های استاندارد لیژ بلژیک، الکویت کویت و الوکره قطر هم بازی کرد و با وجود مصدومیت ابتدای فصل یکی از بهترین بازیکنان این فصل چارلتون انگلیس بوده است.

این مهاجم ۲۸ ساله با ملیت ایرانی- هلندی و ۱۸۰ سانتی‌متر قد چپ‌پا بوده اما قابلیت استفاده از پای راست را نیز دارد که با ارزش یک میلیون یورو در بازار قابل دسترس برای تیم‌های ترکیه‌ای است و حالا یک تیم از مدعیان لیگ یک ترکیه که در پی برطرف کردن مشکلات تهاجمی خود و صعود به سوپرلیگ است در پی جذب این مهاجم برآمده است.

به گزارش سایت خبری ملکانه، سایت «ترکیه فوتبال» در حالی نام تیم خواهان قوچان‌نژاد در ترکیه را فاش نکرده که اخیراً گفته می‌شد نه تنها باشگاه چارلتون به تمدید قرارداد این بازیکن تمایل دارد بلکه تیم سنت‌ترویدن بلژیک نیز بار دیگر خواهان جذب این مهاجم شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید