10.1 C
Tehran
جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی قلعه نویی: باید با کی روش جلسه بگذاریم/ بر اساس منافع ملی...

قلعه نویی: باید با کی روش جلسه بگذاریم/ بر اساس منافع ملی تصمیم بگیریم

ما باید با کی‌روش جلسه و مذاکره‌ای داشته باشیم و پس از یک تعامل به نتیجه برسیم

 سایت گل- امیر قلعه‌نویی پیش از تمرین امروز آبی‌پوشان در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنها پاسخ داد. سرمربی استقلال در ابتدا درباره شرایط تیمش گفت: خدا را شکر شرایط خوبی داریم. اکثر بازیکنان‌مان حضور دارند و خسرو حیدری هم به جمع ما اضافه شده و در بازی با فجر کنار ماست. تنها برای کبه متاسفم که این اتفاق برایش رخ داد و مدتی دور از ما خواهد بود. ما خواستیم او با محیط تیم و شرایط استقلال و بازی آشناتر شود اما متاسفانه به شدت مصدوم شد. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا ان‌شاءالله با یک بازی خوب برابر فجر به روند رو به رشد‌مان ادامه دهیم.

مصدومیت کبه؟!

واقعا از داور تعجب کردم که به راحتی از این صحنه چشم‌پوشی کرد. بازیکن کاسپین واقعا به صورت بدی کبه را زد و این بازیکن را مصدوم کرد.

دیدار برابر فجر را چطور می بینید؟!

بازی برابر تیم‌های آقای یاوری همواره سخت است. تیم ایشان پر از جوانان گمنام و دونده است که بسیار باانگیزه هستند. ما در بازی برابر آن‌ها، صادقی و نکونام را به دلیل محرومیت و جمشیدیان و کبه را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهیم داشت.

قرعه استقلال در لیگ قهرمانان آسیا؟!

نمی‌توان گفت قرعه ما خوب است یا بد. شرایط در لیگ قهرمانان خیلی خاص است. حداقل یک حسن لیگ قهرمانان انگیزه بالای بازیکنان ایرانی است. دوم آن که سه بازی در ورزشگاه آزادی که چمن خوبی دارد انجام می‌دهیم و سه بازی هم در چمن خوب سه کشور هم‌گروه‌مان و این موجب بالاتر رفتن سطح کیفی این بازی‌ها می‌شود.

جام حذفی و برنامه ی تیمتان در این مسابقات؟!

 به این راحتی‌ها نمی‌توان گفت که ما قهرمان جام حذفی می‌شویم. ملوان تیم بسیار خوبی است و این جا هم که برابر ما بازی کرد، حقش باخت نبود. آن‌ها خیلی خوب برابر ما بازی کردند و کار سختی جلوی آن‌ها داریم.

موضع استقلال راجع به حضور ملی‌پوشان این تیم در اردوی تیم ملی با وجود حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا؟!

 حالا اجازه دهید در این باره کمتر صحبت کنیم. ما باید با کی‌روش جلسه و مذاکره‌ای داشته باشیم و پس از یک تعامل به نتیجه برسیم.

احتمال لغو جام حذفی؟!

من از این جریان خبری ندارم. درست هم نیست که بخواهیم وقتی اتفاقی نیفتاده، شاخ و شانه برای یکدیگر بکشیم. باید یک جلسه با کی‌روش داشته باشیم و با در نظر گرفتن منافع ملی و طرفین به نتیجه برسیم.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید