قرار بود سرمربی تراکتورسازی شوم

0
139


تبریز- سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: تراکتورسازی در جایگاه واقعی خودش نیست.

به نقل از مهر، فراز کمالوند ظهر امروز شنبه در نشست خبری قبل از بازی صنعت نفت آبادان و تراکتورسازی در تبریز حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

وی سپس گفت: امیدوارم دیدار فردای ما برابر تراکتورسازی به دور از حاشیه و با جذابیت کامل همراه باشد. بازی مهم و حساسی برای هر دو تیم است.

سرمربی صنعت نفت با تاکید بر اینکه من بهترین سال‌ های مربیگری خود را در تراکتورسازی و تبریز گذرانده‌ام، ادامه داد: من خاطرات شیرینی در تبریز دارم، امیدوارم فردا بازی جذابی باشد. در هر صورت تراکتورسازی در جایگاهی که شایسته آن است قرار ندارد.

کمالوند همچنین با تاکید بر اینکه ما در صنعت نفت مشکلی در مدیریت، بازیکنان و کادر فنی نداریم، گفت: نتایج همین موضوع را نشان می‌دهد. ما در آبادان مشکل پشتیبانی داریم. الان تیم ما در نیمه بالای جدول است و احساس خطر نمی‌کنیم.

وی همچنین با بیان اینکه مردم آبادان دوست دارند تیمی داشته باشند که در کورس قهرمانی باشد، افزود: برای این موضوع هم نیاز به پشتیبانی داریم. من هم علاقه‌مند هستم در این تیم بمانم، چون همواره دوست دارم در تیم‌های پرطرفدار کار کنم.

کمالوند همچنین گفت: مردم تبریز هم نباید تراکتورسازی را فراموش کنند. شاید اکنون این تیم بیشتر از هر زمان دیگری نیاز به حمایت داشته باشد. مطمئناً سال آینده سال خوبی برای تراکتورسازی و صنعت نفت خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه ما با تمام قوا به میدان می‌رویم، گفت: تیم‌هایی مثل تراکتورسازی تبریز و سپاهان امسال با افت روبه‌رو شدند، تراکتورسازی انگیزه زیادی دارد.

وی گفت: امیدوارم که خارج از مسائل حاشیه‌ای دو تیم فوتبال خوبی را ارائه دهند.

کمالوند با اشاره به اینکه امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم و هر تیمی لایق پیروزی بود به سه امتیاز این دیدار برسد، گفت: قرار بود سرمربی تراکتورسازی شوم اما نمی‌خواهم بگویم چرا نشد. البته من هیچ مذاکره ای با آجورلو نداشته‌ام.

وی سپس در خصوص راه حل برون رفت تراکتورسازی از مشکلات گفت: من هم فکر می‌کنم چاره برون رفت باشگاه تراکتورسازی از این وضعیت خصوصی‌سازی است. اگر این باشگاه به بخش خصوصی واگذار شود شرایط بهتر خواهد شد.

وی افزود: اگر همین هواداران را از تراکتورسازی بگیریم دیگر این تیم یک باشگاه معمولی است.

وی در مورد محرومان و مصدومان تیمش نیز گفت‌: لوسیانو پرییرا و ساکی فردا نمی‌توانند برای ما بازی کنند.

کمالوند در پایان گفت: امیدوارم تیم‌هایی مثل تراکتورسازی، صنعت نفت، سپاهان و ملوان انزلی که مردمی هستند همیشه در اوج باشند که موفقیت این تیم‌ها باعث می‌شود که فوتبال ایران پیشرفت کند.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید