»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   فکر چنین اتفاقاتی را نمی کردم/ بعد از بازی با پرسپولیس ضرر کردیم
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۱۸:۲۲

فکر چنین اتفاقاتی را نمی کردم/ بعد از بازی با پرسپولیس ضرر کردیم


مدیرعامل تیم فوتبال بادران گفت: تمام تلاش خود را کرده ایم تا در طول حضورمان در مسابقات فوتبال، بازی های پاکی از خود ارائه دهیم.

به گزارش مجله اینترنتی ملکانه، سیده شهره موسوی در نشست خبری و در خصوص شرایط تیم بادران گفت: سه سال از تأسیس تیم بادران می گذرد و کسی نمی داند در این مدت چه بر ما گذشته است. هرگز فکر نمی کردم چنین اتفاقاتی را در فوتبال کشور شاهد باشم.

وی ادامه داد: ما در لیگ دسته دوم هم حضور داشتیم اما تنها به دنبال فوتبال پاک بودیم. هزینه های زیادی برای تیم های مختلف از جمله نوجوانان، جوانان و امید کردیم اما هیچکس از بخش خصوصی حمایت نکرد. ما صادقانه کار می کردیم و تیم ما عملکرد قابل قبولی هم داشت اما متأسفانه پس از بازی با پرسپولیس اتفاقات ناخوشایندی برای ما رخ داد. ناداوری ها شروع شد. ۸-۹ پنالتی برای ما گرفته نشد و پنالتی های زیادی به ضرر ما برای حریفان ما گرفته شد و متأسفانه ناگهان شرایط بادران تغییر کرد و همه به دنبال این بودند که این تیم را به زمین بزنند.

مدیرعامل باشگاه بادران با انتقاد از مسئولان دولتی کشور هم اظهار داشت: چرا مسئولان دولتی که راجع به بخش خصوصی صحبت می کنند اجازه نمی دهند ما کارمان را انجام دهیم. ما به دنبال این هستیم  که در بخش خصوصی اشتغال زایی کنیم زیرا از بابت حضور یک تیم، عده ای درآمد کسب می کنند اما متأسفانه با اینکه مسئولان کشوری همیشه صحبت از حمایت از بخش خصوصی می کنند ولی متأسفانه ما چنین چیزی را شاهد نبودیم.

موسوی در ادامه خاطرنشان کرد: ما با هیچکس دعوا نداریم و نمی خواهیم برای کسی دردسرساز شویم اما متأسفانه این روزها چنان رفتاری را بادران در یک لیگ شده است که ما در این وضعیت در بهت و حیرت مانده ایم.

مدیرعامل باشگاه بادران تهران افزود: من را به عنوان یک زن و مدیرعامل یک باشگاه، در ورزشگاه راه ندادند و این بدترین توهین و بی احترامی بود. من مدیرعامل باشگاه بودم و باید این اجازه را داشته باشم که داخل ورزشگاه شدم اما نه تنها اجازه ندادند بلکه به من توهین هم کردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم روزی شاهد فوتبال کاملاً پاک باشیم و دیگر نبینیم چه اتفاقاتی در فوتبال ما رخ می دهد که دل هر کسی را به درد می آورد.

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

عادل فردوسی پور که همیشه برای داشتن تایم اضافه در تلویزیون دعوا دارد ، این هفته 90 را اقلا نیم ساعت زودتر تمام کرد و درحالی که مشخص بود منتظر مانده تا آیتم های مربوط به بازی نساجی و خونه...
حتما خبر دعوای مقامات ایران و عربستان در جایگاه ویژه بازی ایران و عربستان را شنیده اید. دعوایی که بین مقامات همراه تیم ایران و تنها نماینده ویژه عربستان در جایگاه رخ داده است. هادی ساعی که در بطن دعوا بوده...
عبدالصمد ابراهیمی یک روز بعد از اینکه حمید گرشاسبی مدیر پرسپولیس خواهان اهدای کاپ قهرمانی سوپرجام فوتبال ایران به پرسپولیس شد ، مدعی شده استقلالی ها اصلا به کمیته انضباطی شکایت هم نکرده اند. پس از اینکه استقلال در سوپرکاپ لیگ...
علی دایی که در جریان زلزله کرمانشاه سعی کرد سهم ویژه‌ای در کمک به بازماندگان داشته باشد، دیروز در واکنش به اظهارات برخی نمایندگان مجلس مبنی بر اینکه سلبریتی‌ها در این‌باره شفاف‌سازی نکردند، بشدت عصبانی شد و گفت: «من نباید...


  • فیلم سینمایی خانه دختر