11 C
Tehran
دوشنبه، ۱۳ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی فلورنتیو پرس: رونالدو در رئال از فوتبال خداحافظی می کند

فلورنتیو پرس: رونالدو در رئال از فوتبال خداحافظی می کند

این ستاره پرتغالی که در سال ۲۰۰۹ از منچستریونایتد به رئال پیوست، به تازگی قراردادش را با این باشگاه تا سال ۲۰۱۸ تمدید کرد

سایت گل- فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید، اعلام کرد که کریس رونالدو در این باشگاه به دوران حرفه ای اش پایان خواهد داد.

این ستاره پرتغالی که در سال ۲۰۰۹ از منچستریونایتد به رئال پیوست، به تازگی قراردادش را با این باشگاه تا سال ۲۰۱۸ تمدید کرد تا شایعات در مورد احتمال بازگشت او به باشگاه سابقش به پایان برسد.

پرس تردیدی ندارد که رونالدو نه تنها به قرارداد فعلی اش متعهد خواهد بود، بلکه در این باشگاه از فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

او به خبرنگاران گفت:” این مایه غرور ماست که کریس رونالدو در این باشگاه حضور دارد. او سال های باقی مانده از دوران حرفه ای اش را در سانتیاگو برنابئو خواهد گذراند.

او بزرگترین بازیکن دنیاست و یکی از بهترین های تاریخ فوتبال.”

پرس همچنین از اینکه رونالدو اکنون ستاره ای مانند گرت بیل را در کنارش دارد، ابراز خوشحالی کرد و معتقد است که باشگاه رئال در مسیر مناسبی برای فتح جام های اروپایی قرار دارد.

” ما با به خدمت گرفتن بیل، تقویت شدیم؛ بازیکنی که دو بار به عنوان بهترین بازیکن لیگ برتر انتخاب شده است.

ما به دنبال ادامه دادن سیاست رئیس سابق باشگاه؛ برنابئو هستیم. او بهترین بازیکنان جهان، بهترین بازیکنان اسپانیا و همچنین با استعدادترین بازیکنان جوان را به خدمت می گرفت.

همه اینها توسط آنچلوتی هداتی می شوند که یک مربی برنده است. او از تجربه لازم برخوردار است و می تواند از کمک های ارزشمند زین الدین زیدان هم استفاده کند.”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید