فریب قهرمانی زودهنگام را نمی‌خوریم/ خواسته بازیکنان اجابت شود


کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تا قهرمانی راه زیادی مانده و ما فریب این موضوع را که الان قهرمان هستیم، نخواهیم خورد.

به نقل از مهر، سیدجلال حسینی پس از یپروی ۲ بر صفر تیمش برابر سپاهان اصفهان در ورزشگاه آزادی گفت: قبل از هر چیز از هواداران تشکر می کنم که در این هوای سرد و استادیوم پوشیده از برف به ورزشگاه آمده تا تیمشا را تشویق کنند.

وی گفت: ما مقابل یک تیم بزرگ بازی داشتیم. سپاهان همیشه سپاهان است و هیچ وقت از ارزش های این تیم کم نخواهد شد اما بازیکنان ما تلاش زیادی کردند و توانستند به پیروزی دست پیدا کنند.

وی افزود: پرسپولیس روند رو به رشدی را در پیش گرفته و توانسته با ارائه بازیهای خوب، نتایج قابل قبولی هم کسب کند.

کاپیتان پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که شما قهرمان شده اید یا خیر، ادامه داد: متاسفانه این موضوع همیشه به تیم ما ضربه زده است و من خوشحالم که تماشاگران پرسپولیس فریب این موضوع را نخورده و به ورزشگاه آمده و از تیمشان حمایت کرده اند. ما بازیهای سختی مقابل حریفان بزرگ داریم و نمی توانیم از الان  خود را قهرمان بدانیم.

وی در خصوص شیطنت هایی که برخی ها در مورد تیم پرسپولیس انجام می دهند گفت: برخی این روزها بدنبال حاشیه سازی برای پرسپولیس هستند و ما انتظار داریم مسئولان به هوش باشند و به خواسته های بازیکنان توجه کنند تا بتوانیم این روند موفقیت را ادامه دهیم.

حسینی در پاسخ به این سئوال که آیا منظورتان از این خواسته ها فقط مسائل مالی است، گفت: چنین چیزی صحت ندارد همه مشکلات ما مالی نیست. باید مدیران باشگاه هر چه سریعتر مشکلات تیم را برطرف کرده زیرا ما در چند روز آینده باید در لیگ قهرمانان بازی کنیم و باید با روحیه خوب به مصاف حریفانمان برویم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بازیهای سختی را پیش رو داریم و امیدمان به هوادارانمان است که ما را تنها نگذاشته و حمایتمان کنند تا بتوانیم دوباره با یکدیگر جشن قهرمانی بگیریم.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید