خانه اخبار روز اخبار حوادث تلخ امروز فروش فیلم غیراخلاقی توسط زوج ورشکسته

فروش فیلم غیراخلاقی توسط زوج ورشکسته

۰
فروش فیلم غیراخلاقی توسط زوج ورشکسته

رئیس پلیس فتای غرب استان تهران از دستگیری یک زوج جوان که با راه‌اندازی یک سایت اینترنتی، فیلم‌های غیراخلاقی می‌فروختند، خبر داد.


سرهنگ تراب نوراللهی درباره دستگیری یک زوج که در اینترنت فیلم‌های غیراخلاقی می‌فروختند، گفت: چند روز پیش ماموران فتای غرب استان تهران هنگام رصد در فضای مجازی متوجه یک سایت اینترنتی شدند که در زمینه فروش انواع فیلم‌های غیراخلاقی فعالیت می‌کرد. وی با بیان اینکه با شروع تحقیقات، ماموران، فروشنده فیلم‌های غیراخلاقی را شناسایی و دستگیر کردند، گفت: با انتقال متهم به پلیس فتا، وی در تحقیقات اولیه مدعی شد از مشخصات و کارت بانکیش که مدتی پیش گم شده سوء استفاده کرده‌اند، اما در ادامه تحقیقات اعتراف کرد با همدستی همسرش، سایت فروش اینترنتی فیلم‌های غیراخلاقی را راه‌اندازی کرده است. نوراللهی با بیان اینکه متهم در ارتباط با انگیزه‌اش از این کار گفت که چندی پیش ورشکسته شده و مبلغ کلانی بدهکار شدم و به پیشنهاد همسرم تصمیم گرفتیم یک سایت فروش فیلم راه‌اندازی کنیم گفت: به این ترتیب که همسرم با دانلود فیلم‌های غیراخلاقی و تبدیل آن به سی‌دی، آنها را در اختیارم قرار می‌داد و من هم پس از دریافت اینترنتی پول آنها، سی‌دی‌ها را از طریق پیک‌موتوری به خانه‌هایشان می‌فرستادم. رئیس پلیس فتای غرب استان تهران گفت: در پی اعتراف مرد متهم، همسرش نیز دستگیر شد و به همدستی با شوهرش اعتراف کرد.

مطلب قبلی از چه ساعتی منتظر اعلام نتایج انتخابات باشیم؟
مطلب بعدی زمان شمارش آرای شوراهای شهر
Avatar
انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید