فروش بازی Outlast 2 به یک میلیون نسخه رسید ؛ مقایسه کیفیت اجرا بین PS4 Pro و Xbox One S

0
143

فروش بازی Outlast 2 به یک میلیون نسخه رسید ؛ مقایسه کیفیت اجرا بین PS4 Pro و Xbox One S

درحالی که بازی Outlast 2 نتوانست انتظارات بازیکنان نسخه اول را براورده سازد اما آمار فروش حاصل از آن توجه رسانه‌های خبری را به خود جلب کرده است. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از DSOGaming، “رد برلز” (Red Barrels)، بنیانگذار استودیوی سازنده و “فیلیپ مورن” (Philippe Morin) به عنوان طراح ارشد در آخرین مصاحبه خود با WCCFTech از فروش یک میلیون نسخه‌ای بازی Outlast 2 خبر دادند.

آقای فیلیپ مورن در این خصوص گفت:

“ما موفق به فروش ۱ میلیون نسخه از بازی Outlast 2 شده‌ایم و بابت این موضوع نیز خوشحالیم. ما می‌دانستیم که این بازی به سوی دوقطبی شدن سوق پیدا خواهد کرد اما اگر قصد داشته باشیم که پوششی امن برای خودمان درست کنیم دیگر نقطه شروعی برای یک سازنده مستقل ایجاد نخواهد شد.”

طبق گفته Steamspy، بازی Outlast 2 تاکنون ۲۰۰ هزار نسخه برروی PC فروخته است. با این حال استودیو Red Barrels هیچ اطلاعاتی در خصوص میزان فروش بازی به تفکیک پلتفرم‌ها ارائه نداده است و بدین ترتیب ما نمی‌توانیم به صورت صد در صد اعلام کنیم که فروش نسخه PC نسبت به سایر کنسول‌ها بالاتر و یا پایین‌تر بوده است. با تمام این اوصاف در حال حاضر اگر نگاهی به تصویر زیر داشته باشیم می‌توان از تعداد بازیکنانی که اقدام به انجام بازی Outlast 2 در مقایسه با نسخه اول کرده‌اند، حدس و گمان‌هایی در خصوص موفقیت یا عدم موفقیت این عنوان برزبان آورد.

آقای مورین در خصوص کیفیت اجرای بازی برروی کنسول Xbox One نیز بیان داشت:

“بازی Outlast 2 با رزولوشن ۴K و ۶۰ فریم در ثانیه برروی کنسول Xbox One X اجرا می‌شود. اگر بخواهیم مقایسه‌ای با کنسول PS4 Pro داشته باشیم باید بگویم که این عنوان برروی آخرین محصول کمپانی سونی با رزولوشن داینامیک ۱۴۴۰p که سبب ارائه تصویری بسیار واضح می‌شود، اجرا خواهد شد.”

در انتها دیدگاه شما در مورد این خبر چیست؟

[ad_2]

فروش بازی Outlast 2 به یک میلیون نسخه رسید ؛ مقایسه کیفیت اجرا بین PS4 Pro و Xbox One S

pardisgame.net

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید