فرودگاه اردبیل در ایام نوروز ۲۴ ساعته خواهد بود

مهندس صفایی: در ایام نوروز همکاران ما در فرودگاه اردبیل به صورت ۲۴ ساعته در فرودگاه حضور خواهند داشت وایمنی پروازهاو خدمات‌رسانی عالی به مردم و مسافران مهمترین هدف ما است.

به گزارش اردبیل نیوز، مهندس صفایی در نشست خبری مدیران کل دستگاه‌های زیرمجموعه راه و شهرسازی در استان اردبیل اظهار داشت: یکی از ماموریت‌های مهم ما ایمنی است که در ایام نوروز این مسئله را به طور ویژه و دقیق در فرودگاه‌های استان اردبیل و تمام دستگاه‌ها ناوبری استان دنبال می‌کنیم.

وی عنوان کرد: در ایام نوروز همکاران ما در فرودگاه اردبیل به صورت ۲۴ ساعته در فرودگاه حضور خواهند داشت وایمنی پروازهاو خدمات‌رسانی عالی به مردم و مسافران مهمترین هدف ما است.

صفایی تصریح کرد: راهکارها به شرکت‌های هواپیمایی ابلاغ خواهد شد و با برقرار شدن میز خدمات و میز پاسخگو در داخل سالن ترمینال فرودگاه اردبیل در صورت به وجود آمدن مشکلی همکاران ما پاسخگوی هموطنان خواهند بود.

با توجه به اینکه در ایام نوروز پرواز عتبات و جده نیز داریم بنده از مردم می‌خواهم در صورت همراهی زائران صبر و حوصله داشته باشند و به موقع در فرودگاه حضور پیدا کنند تا باعث ایجاد مشکل و ترافیک در فرودگاه نشوند.

مدیرکل فرودگاه‌های استان اردبیل ادامه داد: از ۲۵ اسفند ماه تا ۲۰ فروردین ماه در فرودگاه‌های استان اردبیل آمادگی کامل داریم تا با تمام قوا در خدمت مردم و هموطنان باشیم.

repository.airport.ir

4 دیدگاه‌ها

    • سلام
      تا کنون زمان مشخصی برای برقراری این پروازها مشخص نشده. سعی میکنیم این موضوع را از مسئولین مربوطه پیگیری کنیم.

    • در حال حاضر تنها پرواز اردبیل-بغداد و نجف-اردبیل در تعطیلات نوروز توسط شرکت هواپیمایی قشم برقرار خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید