فرنوش شیخی همسر کاوه رضایی کیست؟

0
286

درباره فرنوش شیخی همسر مشهور کاوه رضایی

بعد از این‌که کاوه رضایی و فرنوش شیخی در اقدامی تحسین‌برانگیز جشن ازدواج خود را در مناطق زلزله‌زده برگزار کردند، برای ادامه زندگی مثل‌ سال گذشته به بلژیک رفتند و آن‌جا نیز مراسمی را برای شروع رسمی زندگی خود برپا کردند.

این زوج ورزشکار که دومین‌ سال حضورشان در بلژیک را سپری می‌کنند، خیلی رسانه‌ای نیستند و برخلاف خیلی از زوج‌های ورزشکار گویا علاقه‌ای به مصاحبه درباره زندگی شخصی‌شان ندارند.

درباره فرنوش شیخی همسر مشهور کاوه رضایی

فرنوش شیخی که یک‌ سال هم از همسر خود بزرگتر است، تا همین یک‌ سال قبل بازیکن تیم‌ملی والیبال زنان محسوب می‌شد. فرنوش شیخی بعد از نامزدی با کاوه رضایی به خاطر تصمیم همسرش برای لژیونر شدن و پیوستن به تیم شارلوا همراه با او به بلژیک سفر کرد و قید ادامه دادن به والیبال در رده باشگاهی و ملی را زد!

این تصمیم تعجب‌برانگیز که آینده فرنوش شیخی را تحت‌تاثیر خود قرار داد، باعث شگفتی خیلی از همبازیانش شد. البته او سعی کرد با حضور در تمرینات تیم والیبال زنان شارلوا به صورت حرفه‌ای والیبال را دنبال کند، اما این اتفاق که در آستانه نهایی‌شدن بود، با مخالفت اتحادیه والیبال بلژیک با داشتن حجاب منتفی شد.

بدون‌شک درآمد پایین ورزش زنان در ایران باعث شده فرنوش شیخی قید والیبال را بزند و برای پیشرفت همسرش در فوتبال اروپا مانعی ایجاد نکند. البته همچنان هم برخی از کارشناسان او را یکی از بهترین‌های آسیا در پست سرعتی‌زن می‌دانند؛ عنوانی که یک بار در رقابت‌های انتخابی آسیا توسط شیخی به دست آمده بود.

نکته جالبی که درباره همسر کاوه رضایی شنیده می‌شد، پرسپولیسی بودن او است که با توجه به سابقه بازی این بازیکن در استقلال آنها را به زوجی سرخابی تبدیل کرده است.

فعلا که کاوه و همسرش دور از ایران زندگی مشترک خود را آغاز کرده‌اند و از حاشیه‌ها دور هستند. شاید اگر روزی قصد بازگشت به ایران را داشته باشند؛ با توجه به شهرت هر دوی آنها زندگی‌شان بیش از پیش زیر ذره‌بین قرار بگیرد.

البته با توجه به سن‌و‌سال کاوه رضایی بعید است او فعلا برای بازگشت به لیگ ایران تصمیمی داشته باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید