فرماندار کرج: ‌راهپیمایی ۲۲ بهمن نماد وحدت و همدلی مردم ایران است

فرماندار کرج گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن نماد وحدت و همدلی مردم ایران است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران‌(ایسنا)، محمد تقی ایرانی امروز(۲۲بهمن)، در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: دشمنان انقلاب همواره از وحدت و همدلی مردم ترسیده‌اند و یکپارچگی مردم را عاملی در مقابل رسیدن به اهداف خود می‌دانند.

وی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب بارها و بارها در صحبت‌هایشان بر تقویت وحدت میان اقشار مختلف مردمی تاکید کرده و از این همدلی به عنوان مایه استحکام نظام نام برده‌اند.

ایرانی افزود: حمایت و پشتوانه مردمی رمز پیروزی انقلاب بود و مسئولان امروز نظام اگر می‌خواهند زیرساخت‌های نظام همانند روزهای اول انقلاب مستحکم باقی بماند، می‌بایست رضایت مردم در همه زمینه‌ها را فراهم کنند تا فاکتور حمایت‌های مردمی را در کنار خود داشته باشند.

وی ادامه داد: مردم بزرگ ترین سرمایه‌های نظام هستند که با جوشش و یکپارچگی توانستند به حکومت چندین ساله جور پایان دهند و زمینه استقرار حکومتی اسلامی و مردمی را در ایران فراهم کنند.

ایرانی تصریح کرد: خوشبختانه امسال نیز همچون سال‌های گذشته مردم حضور باشکوهی در راهپیمایی ۲۲ بهمن داشتند و باز هم حماسه آفریدند‌.

فرماندار کرج راهپیمایی ۲۲ بهمن را مظهر اقتدار و دفاع قاطعانه از سنگرهای انقلاب دانست و افزود: مردم با حضور خود در راهپیمایی نشان دادند که حتی ذره‌ای از مسیر ولایت منحرف نمی‌شوند و تا جان در بدن دارند برای دفاع از انقلاب در صحنه حضور دارند.

این مسئول در پایان گفت: مردم ایران در شرایط حساس فعلی با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن باردیگر آگاهی و بصیرت خود را به همه دنیا نشان دادند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید