»   فوتبال برتر | فوتبال ایران, ویژه ورزشی, یک خبر ویژه  »   فردوسی پور به منتقدان کی‌روش آنتن نمی‌دهد!
۱۲ تیر ۱۳۹۷ , ساعت ۱:۰۳

فردوسی پور به منتقدان کی‌روش آنتن نمی‌دهد!

قطع حرف‌های روانخواه در برنامه عادل زخم کهنه را باز کرد

انتقاد از تیم‌ملی ممنوع شد! این جمله‌ای است که احتمالا طی ٢۴ ساعت اخیر آن را شنیده‌اید. بعد از صحبت‌های تند مهدی تاج و تهدید مخالفان کارلوس کی‌روش، در برنامه ٢٠١٨ عادل فردوسی‌پور و محمدرضا احمدی اجازه ندادند به تیم‌ملی انتقاد فنی وارد شود.

حرف‌های روانخواه قطع شد!

امیدرضا روانخواه میهمان ویژه‌برنامه جام‌جهانی در شبکه سه بود. بازیکن سابق استقلال که سابقه سرمربیگری در تیم‌های لیگ برتری را هم دارد، در لابه‌لای تحلیل دو بازی حساس روسیه-اسپانیا و دانمارک-کرواسی به نقاط ضعف تیم‌ملی هم اشاره کرد.

این کارشناس حدود یک دقیقه‌ای به نقاط ضعف تیم‌ملی و انتقاد از بازی دفاعی تیم کارلوس کی‌روش پرداخت، اما ناگهان با واکنش محمدرضا احمدی و عادل فردوسی‌پور مواجه شد که اجازه ندادند به صحبت‌هایش ادامه دهد.

دو مجری برنامه به بهانه‌های مختلف اظهارات روانخواه را قطع کرده و گفتند در آینده می‌توان درباره این موضوعات صحبت کرد!

تلویزیون، حامی اصلی مرد پرتغالی

عادل فردوسی‌پور اخیرا لقب «کی‌روشی‌پور» را کاملا پذیرفته و از این‌که با چنین نامی از سوی برخی خطاب شود، ابایی ندارد.

خیلی از اهالی فوتبال معتقد بودند این برنامه به خاطر مصاحبه‌ای که در کمپ مسکو با کارلوس کی‌روش ترتیب داد، باعث شد جنگ بین این مرد پرتغالی با برانکو ایوانکوویچ دوباره آغاز شود و شیرینی نتایج خوب تیم‌ملی را از بین برد. البته رویکرد صداوسیما در ماه‌های اخیر نسبت به تیم‌ملی کاملا حمایتی بوده؛ اتفاقی که شاید تا قبل از پایان بازی‌های تیم‌ملی در جام‌جهانی قابل قبول بود، اما الان زمان نقد و بررسی عملکرد ملی‌پوشان در روسیه است.

قبل از جام‌جهانی فقط از کارشناسانی دعوت می‌شد که موافق کی‌روش بودند. بعد از بازگشت تیم‌ملی هم در چند شب گذشته هر کارشناسی قصد انتقاد از عملکرد تیم کی‌روش را داشته، با واکنش فردوسی‌پور مواجه شده است.

پاسخی دریافت نکردیم!

برای ابهام‌زدایی با محمدرضا احمدی، یکی از مجریان برنامه ٢٠١٨ تماس گرفتیم. سعی کردیم از او پاسخ قانع‌کننده‌ای درباره چرایی قطع صحبت‌های امیدرضا روانخواه بگیریم.

با این حال، با چنین پاسخی روبه‌رو شدیم: «من به‌عنوان مجری برنامه دراین‌باره صحبتی ندارم. بهتر است با فردوسی‌پور که تهیه‌کننده است، مصاحبه کنید!»

بدین ترتیب نه پاسخی دریافت شد و نه ابهام‌زدایی صورت گرفت.

انتقاد از کی‌روش ممنوع شد؟

تنها می‌توان این برداشت را از اتفاقات اخیر داشت؛ «انتقاد از کارلوس کی‌روش و تیم‌ملی ایران ممنوع است!» مهدی تاج که علاقه‌ای ندارد برخی انتقادات به عملکرد تیم‌ملی را بشنود، بعد از جلسه‌ای که با سرمربی پرتغال برگزار کرد و گویا او را به ماندن راضی کرد؛ گفت از این پس هر کسی درباره تیم‌ملی صحبت منفی انجام دهد، جریمه می‌شود!

کارلوس کی‌روش هم احتمالا با همین شرط فعلا سکوت کرده و به منتقدانش پاسخ نمی‌دهد تا بلکه با قانون جدید فدراسیون که به صداوسیما هم کشیده شده، دیگر هیچ منتقدی در ایران وجود نداشته باشد.

این فضای بسته درنهایت به سود تیم‌ملی نخواهد بود و مشخص نیست تا چه زمانی می‌تواند ادامه‌دار باشد.

فعلا که حمایت از کارلوس کی‌روش و جادویی خواندن عملکرد او و تیمش در جام‌جهانی جزو سیاست‌های اصلی حامیان این مرد پرتغالی است.

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران  , ویژه ورزشی  , یک خبر ویژه

گروه Badboy و راز هم قسم شدن پسران و دختران ماجرای آزار و کتک زدن دختر ١٦ ساله سیرجانی یک هفته‌ای می‌شود که به پرونده‌ای جنجالی تبدیل شده است. پرونده‌ای که هنوز هم زوایای پنهان زیادی دارد و خیلی از معماها...
خروج ایران از برجام و استعفای ظریف به گزارش ملکانه به نقل از برنا، علیرضا معزی، دبیر شورای اطلاع رسانی دولت، در حساب توییتر خود نوشت: جریانی مشکوک در یک طراحی پیچیده دو روز است بر شایعه خروج ایران از برجام و...
اسرائیل نیروهای ایرانی و متحدان آن در سوریه را بارها هدف حملات خود قرار داده است. به گزارش ملکانه با استناد به رسانه های روسیه، رئیس ستاد ارتش اسرائیل اعلام کرد که نیروی هوایی و سرویس اطلاعات اسرائیل در منطقه برتری...
مهاجم سابق رئال مادرید برای عقد قرارداد با تیم فوتبال استقلال راهی تهران می‌شود. به گزارش ملکانه، امانوئل آدبایور، مهاجم توگویی سابق آرسنال٬ رئال مادرید و منچسترسیتی در آستانه پیوستن به تیم فوتبال استقلال تهران قرار دارد. گفته می‌شود یکشنبه آدبایور برای...


  • فیلم سینمایی خانه دختر