فرامرز قریبیان:آرزودارم ممیزی صحنه‌های جنـسی برداشته شود!

فرامرز قریبیان در پاسخ به یکی از سوالات جمله متفاوتی را گفت که شاید مهمترین اظهار نظر او به شمار می رفت. وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر ارزیابی اش از وضعیت فعلی سینما گفت: «امیدوارم ممیزی از سینمای ایران حذف شود» که این گفته او با تشویق جمعی از حضار همراه بود. خبرنگار ۵۹۸ اما پس از این اظهار نظر، با او درباره اطلاق این گفته اش گفتگوی کوتاهی داشت که اظهارات عجیب تری از قریبیان را به همراه داشت.

به گزارش اردبیل نیوز به نقل از پایگاه ۵۹۸ ،در اولین روز از اکران سی و یکمین جشنواره فجر، کنفرانس مطبوعاتی فیلم «گناهکاران» ساخته فرامرز قریبیان بیش از سایرین مورد استقبال اهالی رسانه قرار گرفت. «گناهکاران» فیلمی در ژانر پلیسی و جنایی است که به گفته نویسنده آن، ۷۳ ادای احترام به فیلم های بزرگ پلیسی جهان در آن صورت گرفته است.

کارگردان اما به اعتراف خودش، از آنجا که جذابیتی در فضای نیروی انتظامی داخل کشور مشاهده نمی کند، فیلم و فضای آن را متناسب با آثار سینمای غرب طرح ریزی می نماید.

اما در این نشست، قریبیان در پاسخ به یکی از سوالات جمله متفاوتی را گفت که شاید مهمترین اظهار نظر او به شمار می رفت. وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر ارزیابی اش از وضعیت فعلی سینما گفت: «امیدوارم ممیزی از سینمای ایران حذف شود» که این گفته او با تشویق جمعی از حضار همراه بود. خبرنگار ۵۹۸ اما پس از این اظهار نظر، با او درباره اطلاق این گفته اش گفتگوی کوتاهی داشت که اظهارات عجیب تری از قریبیان را به همراه داشت.

۵۹۸: آقای قریبیان، آیا در هیچ کجای جهان سینمای بدون ممیزی وجود دارد؟

بله، سینمای آمریکا ممیزی ندارد.

۵۹۸: اگر ممیزی ندارد، چطور سازندگان فیلم «۳۰ دقیقه بعد از نیمه شب» به دادگاه احضار شدند؟

شما گویا منظور بنده را متوجه نمی شوید؛ من می گویم «آرزو دارم».

۵۹۸: یعنی حتی آرزو دارید که ممیزی صحنه های جنسی هم حذف شود؟

آرزوست دیگر؛ آرزوست.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید