فدراسیون با کی‌روش جلسه مشورتی بگذارد/ تراکتور در آسیا موفق می‌شود


حمید زینی‌زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص توقف تراکتورسازی برابر ذوب آهن در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال با بیان مطلب فوق اظهار داشت: بازی خوبی برابر ذوب آهن انجام دادیم ولی در دقایق پایانی صدرنشینی را با گل به خودی از دست دادیم.به هر حال آب و هوا هم در کیفیت بازی موثر بود ولی اگر بدشانسی نبود، الان صدر جدول بودیم.


وی افزود: امیدوارم این نتیجه را در بازی هفته بعد با سپاهان جبران کنیم. این مسابقه برای ما حساسیت زیادی دارد و امیدوارم بتوانیم با پیروزی این بازی خانگی را پشت سر بگذاریم.


مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در ادامه با اشاره به حضورش در مراسم قرعه کشی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، تاکید کرد: به نظرم کشورهای غرب آسیا در اینگونه مراسم فعال نیستند. سهم شرقی‌ها حتی در تبلیغاتی که آنجا وجود داشت، بیشتر بود. فدراسیون فوتبال باید ارتباط را بین باشگاه‌ها و کنفدراسیون فوتبال آسیا برقرار و در این زمینه به باشگاه‌ها کمک کند.


زینی‌زاده ادامه داد: البته ما خودمان کتابچه‌ای از تاریخ و اطلاعات باشگاه تراکتورسازی را با خودمان به مراسم قرعه کشی بردیم و نسخه‌هایی از این کتابچه را هم به کنفدراسیون فوتبال آسیا و هم به باشگاه‌های رقیبمان دادیم. جالب بود که هیچ باشگاهی در آسیا چنین کاری نکرده بود.


وی در خصوص ارزیابی‌اش از حریفان تراکتورسازی تصریح کرد: اگر بتوانیم به ترکیبی که می‌خواهیم برسیم، هم برای لیگ برتر و هم برای لیگ قهرمانان آسیا بازیکنان خوبی داریم. شرط موفقیت ما این است که شکل مناسبی داشته باشیم. اگر از این مهره‌ها استفاده کنیم در آسیا حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت.


مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در پایان درباره درخواست  کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی برای در اختیار داشتن تمام بازیکنان ملی پوش خود همزمان با مسابقات لیگ قهرمانان آسیا گفت: فدراسیون فوتبال باید برنامه ریزی دقیقی داشته باشد و جلسه‌ای را با حضور کی‌روش و چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان برگزار کند. درست است که تیم ملی در اولویت قرار دارد ولی ما هم باید جوابگوی هواداران خود باشیم. به همین دلیل باید جزئیات برنامه کی‌روش را بدانیم و بهتر است فدراسیون یک جلسه مشورتی را در اینباره برگزار کند.


تیم فوتبال تراکتورسازی روز جمعه در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال مقابل ذوب آهن به نتیجه تساوی ۲ بر ۲ دست یافت. تراکتورسازی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا هم در گروه سوم در کنار تیم‌های العین امارات، الاتحاد عربستان و برنده پلی آف شماره دو قرار گرفته است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید