عکس کشف حجاب بازیگر کلاه پهلوی در اینترنت!

این روزها تصاویر بدون حجاب از حنانه شهشهانی بازیگر کلاه پهلوی در فضای مجازی منتشر شده، در حالی که گفته می‌شود او اعلام کرده از ایران رفته است

حنانه شهشهانی ،متولد ۴ اسفند ۱۳۶۸ در رشته آهنگ سازی تحصیل کرده است.

شهشهانی، در ۴ سالگی در سریال ” شلیک نهایی ” و بعد از آن چند کار کودک با آقای شاهپور غریب داشته است. این بازیگر چند سالی برای ادامه تحصیل به ارمنستان رفته است و در سن ۱۶ سالگی به ایران برگشت و اولین کارش بعد از بازگشت فیلم سینمایی ” زاگرس ” بود و بعد از آن در تله فیلم ” بلند گریه کن “، ” یک مشت پرعقاب “،”میم مثل مادر ” ، ” کلاه پهلوی ” ، ” ترانه مادری ” ، ” مثل هیچ کس ” بازی کرده و آخرین کارش هم یک کار سینمایی به نام ” حرفه ای ها ” به کارگردانی پوران درخشنده است.

(توضیح: تصاویر متعددی از این بازیگردر اینترنت منتشر شده که غیر قابل انتشار هستند. ) – این روزها تصاویر بدون حجاب از حنانه شهشهانی در فضای مجازی منتشر شده، در حالی که گفته می‌شود او اعلام کرده از ایران رفته است. برخی رسانه‌های ایرانی، این اقدام بازیگر کلاه پهلوی، سریالی درباره ماجرای کشف حجاب را، نشانه میزان تاثیر این برنامه تلویزیونی بر مخاطبان‌اش دانسته‌اند!!!

یک دیدگاه

  1. کاملا با این جمله موافقم این اقدام بازیگر کلاه پهلوی، سریالی درباره ماجرای کشف حجاب را، نشانه میزان تاثیر این برنامه تلویزیونی بر مخاطبان‌اش دانسته‌اند!!!
    این سریال کلاه پهلوی با عذاب نگاه می کردیم خیلی سریال بدی بود مردم دهه بیست را بد نشان بود خدا … کنه کارگردانش را که نتوانست بر بازیگرانش هم تاثیر بگذارد حتی بر دخترش اناهیتا دری که عکس های غیر اخلاقی اناهیتا دری با کلاگیس!!! با ملیکا شریفی نیا در اینترنت منتشر شده که غیر قابل انتشار هستند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید