علی کریمی به تیر و تخته زد/کاپلو هم بود میرفتم

علی کریمی که خودش زمانی دستیار کارلوس کی روش در تیم ملی بود در واکنش به اتفاق های اخیر متنی را منتشر کرده است.

او در متن خودش نوشته است:

این روزها حرف و حدیث هاى زیادى در مورد برکنارى دستیاران ایرانى سرمربى به گوش میرسدکه هر رسانه اى با تفکرات خاص خودش به این قضیه واکنش نشون میده،

اگر این خبر (برکناری مربیان به دلیل عدم مصاحبه علیه برانکو)درست است چرا این موضوع زودتر مطرح نشد از طریق رسانه ها یا خود مربیان!!؟؟

من به شخصه فکر نمیکنم که جناب سرمربى چنین درخواست شرم آورى ازدستیارانش کرده باشد، هر کدام از این مربیان بخشى از فوتبال ما هستن وبراى فوتبال زحمت کشیدن و باید احترامشون در هر شرایطى حفظ شودو این از وظایف فدراسیون فوتبال هست که باید انجام شود!!

در جواب مطلب بالا باید عرض کنم من خودم رفتم و به خاطر همین کار ،حرف و دشنام از هموطنام کم نشنیدم ولى فداى سرشون ، چون خیلى به گردن من حق دارن. دلایل رفتنم داره کم کم خودشو نشون میده و اگر این کارو کردم بخاطر این روزها بود، اگر الان هم من جاى این بچه هاى خودمون بودم و این شرایط اتفاق میفتاد ، این سرمربى که هیچ ، کاپلو هم بود میرفتم و پشت سر خودم رو هم نگاه نمیکردم،

الان هم یه پیشنهاد دوستانه به این اقایون  میکنم که به شخصیت خودتون احترام بزارین. اقاى نکونام فکر کردین اگر در مصاحبه هام همیشه مى گفتم ومیگم کاش رابطه من و کارلوس فقط همان رابطه ء مربى و بازیکن میموند، چون دلیل داشتم و دلیلش الان برات فکر میکنم روشن شده !!

در پایان صحبتى هم با رییس فدراسیون که بدجور درگیر کارهاى خدمت به فوتبال هستن و بدجور هواى مربیان ایران تیم ملى رو دارن !!!!

اقاى تاج شما هم به لیست رییس هاى فدراسیونى اضافه شدین که تیم ملیشون به جام جهانى صعود کرده ، افتخار کنین به خودتون ، گذر زمان خیلى چیزارو مشخص خواهد کرد که به چه قیمتى موفق به این کار شدین!!!!؟

راستى  یه سوال ،مربیان ایرانى تیم ملى که اخراج شدن ، با شکایت از فدراسیون میتونن حق و حقوق خودشونو بگیرن؟؟؟؟!

صبر ایوب و زور رستم.

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید