علی لهراسبی از تهران تا تورنتو + عکس و فیلم

علی لهراسبی این روزها برای برگزاری کنسرت در تورنتو کانادا به سر می برد. اما آنچه که در پشت پرده این کنسرت می گذرد با اخباری که منتشر می شود کاملا متفاوت است.


به گزارش ملکانه سایت حزب الله سایبر در مطلبی پشت پرده ای از اتفاقاتی که حول محور علی لهراسبی خواننده جوان کشورمان می گذرد را افشا کرد.
این سایت به نقل از یک منبع آگاه نوشت :

علی لهراسبی این روزها برای برگزاری کنسرت در تورنتو کانادا به سر می برد. اما آنچه که در پشت پرده این کنسرت می گذرد با اخباری که منتشر می شود کاملا متفاوت است.
“دی جی بلیس” با نام حقیقی “ارس داریوش” متولی این کنسرت لهراسبی است. او در کانادا برنامه مستهجن “کی با کی؟” را اجرا می کند و از عناصر فاسد موسیقی غربی است. بلیس یکی از مبتذل‌خوانانی است که رفتاری شنیع روی صحنه دارد.

نکته جالب اینجاست که درخواست ویزای همه همراهان علی لهراسبی حتی مدیر برنامه های او یعنی منوچهر حسنی نیز توسط سفارت کانادا صادر نشده است و علی لهراسبی به تنهایی عازم کانادا شده است.
شایان ذکر است که ارکستر این کنسرت نیز توسط گروه دی جی بلیس تامین می شود و علی لهراسبی را هیچکس از افراد گروهش در این سفر به صورت برنامه ریزی شده ای همراهی نکرده است.

این منبع آگاه اظهار داشت: بلیط این کنسرت در پوشش یاری رسانی به خیریه محک در حال فروش است، در حالی که این برنامه کاملا شخصی بوده و در تالار پارادایز شهر تورنتو برگزار خواهد شد.

وزارت ارشاد در واکنش به این موضوع اعلام کرده است؛ که لهراسبی مجوزی از جانب وزارت ارشاد و مدیریت حراست موسیقی دریافت نکرده است! و حراست موسیقی نیز در این خصوص کاملا اظهار بی اطلاعی کرده است.

هم اکنون تیزر این کنسرت در تلویزیون های معاند و ضد انقلاب در حال پخش و انتشار می باشد که در آن تصاویری از علی لهراسبی و دی جی بلیس کاملا مشهود است. (تیزر در انتهای مطلب برای مشاهده قرار گرفته شده است)

با توجه به اینکه یک حرکت حساب شده فرهنگی – سیاسی در جریان است باید برای مسئولین فرهنگی و حتی سیاسی تأسف خورد که یک خواننده وطنی اینگونه در کنار عناصر فاسد و ضد انقلاب قرار گیرد و در میان غفلت آنان برنامه ای اینگونه مستهجن اجرا کند.
چنین حرکت هایی در سال فرهنگ غیرقابل قبول است، شاید اینطور می توان گفت که این حرکت ها و حتی عدم نظارت روی این حرکت ها دهن کجی به شعار سال و ملت بزرگ ایران عزیز اسلامی است.

ملکانه : انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

تیزر تبلیغاتی کنسرت علی لهراسبی و دی جی بلیس

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید