8.4 C
Tehran
جمعه، ۱۷ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی علی رغم تلاش آرسنال؛ چلسی به دنبال فروش دمبا با به رم

علی رغم تلاش آرسنال؛ چلسی به دنبال فروش دمبا با به رم

دمبا با در ژانویه گذشته از نیوکاسل به چلسی پیوست اما نه در دوره بنیتس و نه با آمدن ژوزه مورینیو، نتوانست در ترکیب اصلی آبی ها، جایگاه ثابتی برای خود دست و پا کند.

سایت گل- به گزارش بخش بریتانیایی سایت گل، علی رغم علاقه آرسنال به خرید دمبا با، مهاجم چلسی، این باشگاه او را به رم پیشنهاد داد.

دمبا با در ژانویه گذشته از نیوکاسل به چلسی پیوست اما نه در دوره بنیتس و نه با آمدن ژوزه مورینیو، نتوانست در ترکیب اصلی آبی ها، جایگاه ثابتی برای خود دست و پا کند.

باشگاه رم در تابستان گذشته در تلاش بود تا دمبا با را به خدمت نمایندگان بگیرند و اکنون نمایندگان این مهاجم سنگالی با باشگاه ایتالیایی در تماس هستند تا شرایط را برای انتقال احتمالی او فراهم کنند.

باشگاه لندنی برای فروش دمبا با ۱۵ میلیون یورو می خواهد که تقریبا دو برابر مبلغی است که برای خرید او هزینه کردند اما این با مبلغ مورد نظر رمی ها فاصله زیادی دارد.
در این بین، آرسنالی ها همچنان به دنبال خرید این مهاجم تنومند هستند اما احتمالا مانن تابستان گذشته، ژوزه مورینیو مانع این انتقال خواهد شد. او ترجیح می دهد که بازیکنانش را به تیمی بفرستد که رقیب جدی آنها در لیگ برتر نیستند و به همین خاطر، لوکاکو را به اورتون قرض دادند.
دمبا با در ۱۲ دیداری که این فصل برای چلسی انجام داد، تنها ۳ گل به ثمر رساند که آخرین آن، در پیروزی ۱-۰ این هفته مقابل استوا بخارست بود. او در لیگ برتر، تنها دو بار در ترکیب اصلی چلسی قرار گرفت.
رم این فصل را با ۱۰ پیروزی پیاپی آغاز کرد اما در ۵ بازی اخیر، ۴ تساوی داشت و اکنون با ۳ امتیاز اختلاف، بعد از یوونتوس در رتبه دوم سری آ قرار دارند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید