علیه کی‌روش به فیفا و مراجع قانونی شکایت می‌کنیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: اگر کی‌روش درباره مصاحبه با شبکه‌های بیگانه توضیح ندهد از او به فیفا شکایت می‌کنیم.

محمد رویانیان در گفتگو با فارس در واکنش به اظهارات کارلوس کی‌روش درباره پرسپولیس در رسانه‌های بیگانه اظهارداشت: باید همیشه از حق پرسپولیس دفاع کنم تا این تیم در آرامش به اهداف خود برسد. با توجه به صحبت‌های کی‌روش در یک رسانه بیگانه که به اطلاع من رسانده‌اند، باید این را اعلام کنم اگر سرمربی تیم ملی ایران ظرف ۷۲ ساعت آینده درباره صحبت‌هایش در رسانه‌های بیگانه درباره پرسپولیس توضیح ندهد آن‌وقت ما این موضوع را به صورت قانونی پیگیری می‌کنیم.

وی افزود: ما دوست داریم کی‌روش موضع رسمی خود را اعلام کند در غیر این ‌صورت ما هم در بیانیه‌ای مشکل اصلی پرسپولیس و تیم ملی ایران را شفاف به اطلاع مردم ایران خواهیم رساند، حرفهایی که شاید تا امروز بر روی آن چشم پوشی شده است.

رویانیان ادامه داد: این حق ماست که اگر ایشان جواب قانع کننده‌ای برای ما نداشت موضوع را از طریق فیفا یا مراجع قانونی پیگیری کنیم تا همه‌چیز مشخص شود، هر کسی نباید درباره هرچیزی که دلش می‌خواهد صحبت کند. ظرف ۷۲ ساعت آینده او باید در مورد مصاحبه اخیرش توضیح دهد.

وی در پایان در مورد نایب قهرمانی تیم کشتی پرسپولیس جویبار در لیگ برتر نیز گفت: این قهرمانی را به ثامنی‌ها تبریک می‌گویم اما به داوری مسابقه فینال اعتراض داریم و این موضوع را پیگیری‌ خواهیم‌ کرد، برخی اوقات پهلوان‌ها هم اشتباهی می‌کنند و در فینال کشتی کمی غلام محمدی بر اثر دلسوزی اشتباهاتی کرده که باید شأن و حرمت او حفظ شود./ آفتاب

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید