»   فوتبال خارجی, ویژه ورزشی  »   علیرضا جهانبخش: یک پسر احساسی !
۲۰ فروردین ۱۳۹۶ , ساعت ۲:۴۵

علیرضا جهانبخش: یک پسر احساسی !

علیرضا جهانبخش را همه یک پسر احساسی می دانند.

علیرضا جهانبخش؛ کسی که وقتی مادرش مریض می شود، نمی تواند فوتبال بازی کند. حتی وقتی همبازی علیرضا جهانبخش در زمین آسیب می بیند، طاقت نمی آورد و همان جا اشک می ریزد. وقتی در این باره با ستاره جوان تیم ملی حرف می زنیم، توضیحات جالبی به ما می دهد.

به علیرضا می گوئیم آیا اینکه در خارج از زمین فوتبال احساسی است، باعث می شود روی فوتبالش هم تاثیر بگذارد؟ او در این باره توضیح می دهد: «بعضی ها به من می گویند احساسی هستی ولی شاید بیرون از زمین اینطور باشم ولی در بازی هیچوقت احساسی عمل نمی کنم. سعی می کنم در زمین خیلی جدی تر باشم و تنها تمرکزم را روی بازی ام بگذارم. اصلا اینطور نیست که احساسی بودنم بخواهد روی فوتبالم اثر بگذارد. هیچوقت این مسئله روی عملکرد فنی و حرفه ای اثر نمی گذارد. کجا می تواند اثر گذار باشد؟ وقتی که حمایت هواداران را می بینم. وقتی می بینم که دارند به شدت تشویق و حمایت می کنند، واقعا تحت تاثیر قرار می گیرم و احساسی می شوم.»
علیرضا مکثی می کند و ادامه می دهد: «وقتی این حمایت ها را می بینم، دوست دارم بیشتر و بیشتر تلاش کنم. راستش نمی توانم پنهان کنم؛ هواداران بیشتر تاثیرگذاری را روی من دارند. یک وقت هایی می ترسم کنترلم را جلوی آنها از دست بدهم و حالم بد شود.(خنده) خیلی جلوی آنها احساسات خودم را کنترل می کنم. از طرفی اتفاقاتی هم که در زمین بازی می افتد طبیعتا روی هر بازیکنی اثر گذار است.»
جهانبخش همیشه طوری رفتار می کند که انگار دوست دارد در ذهن همه فوتبالی ها بماند. او همیشه آرام و خویشتن دار است. کسی از او تصویر بدی در ذهن ندارد: «خب من همیشه برای هواداران بازی کرده ام. همه آنها برای من قابل احترام هستند و دوست ندارم از من آزرده خاطر باشند. مثال بزرگش می تواند اتفاقی باشد که در سال اول حضورم در هلند برایم اتفاق افتاد. من سال اول در هلند بازی کردم و بعد رفتم جام جهانی. وقتی برگشتم، nec بلافاصله به لیگ دسته پائین تر سقوط کرد. من پیشنهاد خوب داشتم و می توانستم از این باشگاه بروم. می توانستم در سطح بالاتری بازی کنم ولی به خاطر هواداران تصمیم گرفتم بمانم و ادامه دهم. دوست داشتم بمانم و با تیم دوباره صعود کنیم. این اتفاق افتاد و خیلی شرایط خوبی داشتم. به نظرم سال آخری که در nec بازی کردم باعث شد بین هواداران باشگاه به آن جایگاه برسم که موقع جدایی ام، اینطور در ورزشگاه جمع شوند. من همیشه سعی کرده ام به هواداران احترام بگذارم. بالاخره ما فوتبالیست هستم و با هوادارانی سرکار داریم که عاشق فوتبال هستند.»
علیرضا در پایان و درباره بازی ازبکستان و صعود به جام جهانی چنین نظری می دهد: «هنوز صعودمان قطعی نشده است و باید ازبکستان را ببریم. فراموش نکنیم آخرین باری که به یک تیم آسیایی در بازی رسمی باختیم، همین ازبکستان بود. باید با تمام قدرت برای این بازی آماده شویم. می خواهیم برای دومین بار متوالی به جام جهانی برویم.»

آخرین مطالب این بخش فوتبال خارجی  , ویژه ورزشی

علیرضا جهانبخش و دوست دخترشپس از اینکه بازی های تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه به پایان رسید تب فوتبال داغ و داغتر شد. برخی بازیکنان تیم ملی فحش و ناسزا شنیدند و برخی دیگر نیز به شیوه ای...
این تیتر جنجالی روزنامه ورزش ایتالیاستلورا بارالس عکس های برهنه خود را به خاطر رونالدو منتشر کرد !حالا که انتقال فوق ستاره مادرید به تیم یوونتوس قطعی شده باید دید این مجری چه موضعی اتخاذ خواهد کردماجرای پیوستن رونالدو به...
برای یکی از تشویق کنندگان جام جهانی اتفاق عجیبی رخ داد، به او لقب بداقبال ترین تماشاچی جام جهانی را داده اند، زیرا او در حال خیانت بود و به علاوه همسرش توانست خیانت او را از طریق صفحه نمایش...
محسن بنگر و همسرش در یک عکس...

یک دیدگاه برای علیرضا جهانبخش: یک پسر احساسی !

  1. Mahdis
    0

    ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤  • فیلم سینمایی خانه دختر