علیخانی: احمدی‌نژاد حرف‌ شنوی ندارد!

حجت الاسلام قدرت الله علیخانی، مشاور پارلمانی هاشمی رفسنجانی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری آریا  تاکید کرد:بنده پیش بینی می کنم آقای احمدی نژاد قطعا تغییرات دیگری را هم در کابینه اعمال خواهد کرد.

به گزارش آریا، وی همچنین افزود:احمدی نژاد هر کاری بخواهد انجام می دهد و کاری به مصالح و منافع کشور و مردم ندارد لذا بازهم باید در انتظار تغییر و تحولات دیگری در دولت باشیم .

این نماینده مجلس هشتم با تاکید بر این مطلب که این تغییر و تحولات برای کشور مضر است ،تصریح کرد:این تغییرات نشان دهنده تزلزل و بی ثباتی کابینه دولت است که شخص آقای احمدی نژاد عامل این بی ثباتی است که ظاهرا ایشان نمی خواهد از کسی نصیحتی بپذیرد و حرف شنوی داشته باشد.

وی ادامه داد:در این ماههای پایانی کار دولت باید منتظر مسائلی باشیم در واقع بنده معتقدم احمدی نژاد بالاخره حوادثی هم به وجود خواهد آورد و از این موضوع نگرانم البته امیدواریم چنین نباشد .
علیخانی درباره واکنش مجلس مقابل دولت اظهار داشت:مجلس در برابر دولت هیچ کاری نمی تواند انجام دهد و آقای احمدی نژاد هم هیچ اهمیتی به مجلس نمی دهد.
وی همچنین تاکید کرد:اصولگرایان ریشه دار که نقشی در تداوم انقلاب داشته و دارند مدتی است که با آقای احمدی نژاد مشکل پیدا کرده اند و کارهای ایشان را تایید نمی کنند زیرا دلسوز کشور و نظام هستند البته بخشی از اصولگرایان  که تعدادشان هم اندک است همچنان از آقای احمدی نژاد حمایت می کنند و کاری به آسیب ها ندارند در واقع این بخش به دنبال منافع خودشان هستند که حال یا مسئولیت دارند و یا اینکه به دولت وصل هستند و بعضا منافع اینها ایجاب می کند که این روش را در پیش بگیرند اما بنده معتقدم این دولت عاقبت بخیر نمی شود .

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید