عشق درمانی (LT) چیست؟

عشق درمانی (LT) چیست؟
[ad_1]

به گزارش مجله اینترنتی ملکانه، مکتب روانشناسی عشق درمانی (LT) با شعار (عشق بر هر درد بی درمان دواست) در سال ۱۳۹۰ توسط سید محمدعلی لوح موسوی بنیان گذاری شد. این مکتب روانشناسی با رویکرد اهمیت عشق در زندگی، کار خود را با برگزاری سمینارهای پرشور در شهر کوالالامپور کشور مالزی آغاز کرد. پس از آن سمینارهای عشق درمانی (LT) در شهرها و استانهای ایران از جمله تهران، اصفهان، کرج و قزوین و مشهد برگزار شد.

عشق درمانی (LT) چیست؟

این مکتب روانشناسی معتقد است عشق می تواند زندگی فردی و اجتماعی انسانها را متحول کند و زندگی آنها را از روزمرگی و ناامیدی نجات دهد.

از دیدگاه علمی، مکتب روانشناسی عشق درمانی (LT) از تمامی دیدگاههای روانشناسی از جمله روانکاوی، روانشناختی و روانزیستی جهت تغییر مسیر زندگی انسان به سوی عشق موفق استفاده میکند.

کلاسهای عشق درمانی (LT) در پنج فصل تدریس می شوند:

۱. فصل عشق شناسی:
در این مرحله افراد با معنای علمی عشق از دیدگاه علم روانشناختی و روانزیستی آشنا می شوند تا بتوانند در زندگی تفکر خود را نسبت به عشق تغییر دهند. بنیان اصلی مطالب این فصل نظریه مثلث عشق دکتر اشترنبرگ می باشد.

عشق درمانی (LT) چیست؟

۲. فصل اعتیاد به عشق:
سرفصل مطالب این فصل نظریه دکتر سوزان پی بادی می باشد که معتقد است یکی از مهمترین ریشه های مشکلات روانی افراد، روابط عاشقانه اعتیادگونه می باشد. افراد در این دوره با انواع روابط اعتیادگون آشنا شده و به نحوه درمان خود آگاه می شوند.

۳. فصل عشق یابی: مطالب این فصل به قوانین جذابیت افراد برای جنس مخالف و نحوه شناخت شخصیت واقعی افراد می پردازد. در این فصل از نظریه آنیما و آنیموس یونگ و دیگر نظریات علمی شخصیت شناسی استفاده می شود.

۴. فصل عشق پروری:
فصل چهارم عشق درمانی به آموزش روشهای مدیریت روابط عاشقانه و مدیریت احساسات عاطفی می پردازد. مباحث هوش هیجانی و تیپ های شخصیتی افراد در روابط عاشقانه در این فصل آموزش داده می شود.

۵. فصل عشق درون:
در این فصل افراد به یک راهکار همیشگی و قطعی برای بالا بردن اعتماد بنفس خودشان دست پیدا می کنند. قابل توجه است تمامی منابع آموزشی کلاسهای عشق درمانی علمی و کاربردی هستند.

تاکنون بیش از هزاران نفر در سرتاسر جهان در سمینارها و کلاسهای عشق درمانی (LT) استاد لوح موسوی شرکت کرده اند و زندگی عاشقانه شان به بهترین تبدیل شده است.

شما عزیزان می توانید جهت شرکت در سمینارهای عشق درمانی (LT) عدد ۱ را به ۵۰۰۰۱۰۲۵ ارسال نمایید.

تلفن تماس: ۲۲۸۸۹۴۴۸ – ۰۹۳۹۸۰۰۶۹۰۷
سایت اطلاع رسانی: lohemousavi

رپرتاژ خبری/

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید