عروس کم سن و سال،خواهرشوهرش را ربود و کتک زد

0
237

پدرشاکی نیز به بازپرس گفت: «وقتی مطلع شدیم دخترم ناپدید شده، چند روزی دنبالش‌اش گشتیم. تا اینکه فهمیدیم او در خانه پدر عروسم در قزوین، زندانی است.»

پس از این شکایت، عروس خانواده و پدرش به اتهام آدم ربایی و ضرب و شتم بازداشت شدند و پرونده پس ازتکمیل تحقیقات برای رسیدگی به شعبه چهارم دادگاه کیفری به ریاست قاضی اصغر عبداللهی ارسال شد.

در آغاز جلسه محاکمه دیروز، نماینده دادستان متن کیفرخواست را خواند وسپس شاکی در جایگاه ایستاد و گفت: زن برادرم به خاطر اینکه به اجبار عروس خانواده ما شده با ما اختلاف داشت و به همین دلیل من را از تهران دزدید و به خانه پدرش برد و کتکم زد.»

پس از او نوبت به عروس نوجوان رسید که به خاطر سن کم در کانون اصلاح و تربیت نگهداری می‌شد. متهم در دفاع از خود گفت: «بارها گفته‌ام که حرف‌های خواهر شوهرم را قبول ندارم. او با پای خودش به خانه ما آمد وهیچ آدم ربایی درکار نبود…. ما باهم اختلاف داریم اما اینکه نقشه ربودن خواهر شوهرم را کشیده باشیم محال است.»

پدرعروس نیزتمامی اتهامات خود ودخترش را رد کرد.

پس از پایان اظهارات طرفین پرونده، قضات وارد شور شدند و قراراست بزودی حکم‌شان را صادرکنند.

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید