عدم حمایت Bethesda از Denuvo ادامه دارد؛ Wolfenstein II نیز بدون پشتیبانی از این سیستم عرضه شد

0
138

عدم حمایت Bethesda از Denuvo ادامه دارد؛ Wolfenstein II نیز بدون پشتیبانی از این سیستم عرضه شد

بر اساس اطلاعات تایید شده عنوان Wolfenstein II: The New Colossus از سیستم امنیتی Denuvo استفاده نمی‌کند. این موضوع مطمئننا طرفدارانی را که عناوین پشتیبانی شده توسط این سیستم امنیتی بحث‌برانگیز را تحریم می‌کنند، خوشحال خواهد کرد.

از سوی دیگر به نظر می‌رسد که شرکت Bethesda از پشتیبانی سیستم امنیتی Denuvo دست کشیده است. اخیرا عنوان The Evil Within 2 بدون استفاده از این سیستم عرضه شد و حال در مورد Wolfenstein II: The New Colossus نیز چنین تصمیمی گرفته شده است. همچنین استراتژی این شرکت در ارسال نسخه‌های بازی‌های خود به مراجع جهت نقد و بررسی نیز تغییر کرده است. پیش از این Bethesda تا قبل عرضه نسخه‌ای از بازی‌های خود را در اختیار مراجع قرار نمی‌داد اما دو عنوان اخیر این شرکت قبل از عرضه برای منتقدان ارسال شده است.

به گزارش ملکانه و به نقل از DSOGaming، اینطور به نظر می‌رسد که Bethesda در پی جلب رضایت هر چه بیشتر کاربران است. عدم حمایت از Loot Boxها و Denuvo، عدم استفاده از پرداخت‌های درون برنامه‌ای، ارسال کپی بازی‌ها قبل از موعد انتشار به منتقدان، و … بله، مطمئننا Bethesda در مسیر درستی قرار گرفته است. در این شرایط باید دید آیا استراتژی این شرکت در حمایت از عناوین تک‌نفره و توجه ویژه به حقوق بازیکنان ادامه پیدا خواهد کرد یا خیر. دو بازی اخیر Bethesda یعنی PREY و Dishonored 2 در ضمینه فروش انتظارات را برآورده نکردند و The Evil Within 2 نیز ممکن است به این لیست اضافه شود.

Wolfenstein II: The New Colossus از موتور بازی‌سازی id Tech 6 استفاده می‌کند و با پشتیبانی کامل از رابط برنامه‌نویسی Vulkan در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد و امید زیادی برای اجرای بهینه آن بر روی PC وجود دارد.

نظر شما در مورد استراتژی Bethesda چیست؟ این کمپاتی تا چه زمانی می‌تواند این استراتژی را ادامه دهد؟

[ad_2]

عدم حمایت Bethesda از Denuvo ادامه دارد؛ Wolfenstein II نیز بدون پشتیبانی از این سیستم عرضه شد

pardisgame.net

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید