عباس زاده: به عشق هواداران به نساجی بازگشتم


مهاجم جدید تیم نساجی گفت: از این که به تیم خودم برگشتم احساس رضایت و خوشحالی دارم و امیدوارم با حمایت هواداران به لیگ برتر صعود کنیم.

به نقل از مهر، محمد عباس زاده در اقدامی غیر متعارف و در حالی که بهترین گلزن تیم لیگ برتری سایپا بود، به خواسته خود از این تیم جدا شد و به تیم لیگ یکی نساجی پیوست. عباس زاده که فصل گذشته با همین تیم و با ۲۴ گل زده آقای لیگ دسته اول شده بود، به این امید به تیم سابق خود بازگشت تا با این تیم صعود به لیگ برتر را تجربه کند.

عباس زاده بعد از بازگشت به نساجی در این خصوص اظهار داشت: خوشحالم بعد از نیم فصل جدایی به تیم سابقم برگشتم و امیدوارم با حمایت طرفداران نساجی مازندران فصل خوبی داشته باشیم و به لیگ برتر صعود کنیم.

وی افزود: مهم‌ترین دلیل بازگشت به تیم زادگاهم عشق به هواداران نساجی بود. همین الان هم دلم برای ورزشگاه مملو از تماشاگر وطنی تنگ شده است و برای بازی در قائم شهر لحظه شماری می‌کنم.

مهاجم جدید نساجی مازندران تصریح کرد: باید از زحمات مهندس فرهاد صنیعی فر مالک و علی امیری مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران تشکر کنم که با صبر و حوصله زیادی پیگیر کارم بودند تا بتوانم دوباره در تیم محبوبم توپ بزنم. امیدوارم بتوانم جواب محبت‌های این عزیزان و داود مهابادی سرمربی نساجی مازندران را با ارائه بازی های خوب و موثر بدهم.

عباس زاده در پایان گفت: همچنین وظیفه خودم می دانم تشکر ویژه ای از مسئولان باشگاه سایپا به ویژه علی دایی استادم داشته باشم که همیشه مدیونش بوده و هستم.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید