طرح زمستانی بازرسی و کنترل تاکسی های شهر اردبیل کلید خورد

همزمان با نخستین روز از اجرای طرح زمستانی بازرسی و کنترل تاکسی های شهر اردبیل که با همت کلیه پرسنل سازمان تاکسیرانی به اجرا در آمد، افراد با لباس متحدالشکل در نقاط مختلف شهر حضور یافتند.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اردبیل در حاشیه اجرای این طرح در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اردبیل بررسی فعالیت تاکسی ها و نحوه ی خدمات رسانی آنان در سطح شهر را دستور کار طرح بازرسی و کنترل زمستانی تاکسی ها عنوان کرد و افزود: کنترل فنی سیستم های گرمایشی تاکسی ها، نظر خواهی از مسافرین و شهروندان گرامی در خصوص برخورد راننده با آنان، کنترل کرایه ها، کنترل خدمات دهی در مسیر های مختلف، بررسی مسیرهای کور، کمک به تسهیل روند خدمات دهی به مردم در ساعات پیک کاری از دیگر اهداف اجرای این طرح است.

ایمان زمانی با اذعان به اینکه اجرای این طرح در طول فصول مختلف سال و در زمان های مختلف می تواند موجب نظم بخشیدن به امورات و ساماندهی وضعیت موجود و تبدیل فرایند کارها به وضعیت مطلوب گردد، خاطرنشان کرد: ما امیدواریم با اجرای مداوم طرح بازرسی و کنترل تاکسی های شهر، راه رسیدن به رفاه عمومی را در عرصه حمل و نقل شهری هموارتر سازیم.

وی برگزاری دوره ای عملیات بازرسی و کنترل تاکسی های شهر اردبیل را با صلاحدید مسئولان شهری بیان کرد و افزود: پرسنل نظارتی سازمان تاکسیرانی شهرداری اردبیل در طول مدت زمان اجرای این طرح، موارد احتمالی تخلف از سوی تاکسی داران را ثبت کرده و همچنین در صورت دریافت گزارش های مردمی از تخلف رانندگان، این سازمان ملزم به بررسی و رسیدگی به این شکایات در کمیته انضباطی خواهد بود.

زمانی همچنین در حاشیه ی این برنامه ضمن قدردانی از همکاری شهروندان فهیم اردبیلی در اجرای این طرح خواستار تعامل هر چه بیشتر آنان با اکیپ گشت و بازرسی سازمان شد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید