صلاحیت ۶۰ نفر از داوطلبان شوراهای اسلامی شهرهای استان اردبیل تائید نشد

صلاحیت ۶۰ نفر از داوطلبان شوراهای اسلامی شهرهای استان در هیات های اجرایی شهرستان های استان مورد تایید قرار نگرفته است.

به گزارش پرتال خبری تحلیلی اردبیل نیوز، مدیرکل دفترامور سیاسی و انتخابات استانداری اردبیل گفت: صلاحیت ۶۰ نفر از داوطلبان شوراهای اسلامی شهرهای استان در هیات های اجرایی شهرستان های استان مورد تایید قرار نگرفته است.

 اسدا… علی اکبری مجد گفت: به موجب تصمیم جدید ستاد انتخابات کشور که جهت اقدام به فرمانداری ها ابلاغ شده است، نتیجه بررسی صلاحیت آن عده از داوطلبان شوراهای اسلامی شهرها که صلاحیت آنان در هیات های اجرایی شهرستان مورد تایید قرار نگرفته به خود شان ابلاغ گردید تا در صورت اعتراض بتوانند تا ۲۳ اردیبهشت شکایت خود را به هیات نظارت استان تسلیم کنند.

وی افزود : هیات نظارت استان تا ۲۷ اردیبهشت به شکایات واصله وپرونده سایر داوطلبان رسیدگی و نظر خود را اعلام می کند و در این مرحله نیز داوطلبانی که صلاحیت آنان مورد تایید هیات نظارت استان قرار نمی گیرد ۴ روز فرصت خواهند داشت تا شکایت خود را به هیات نظارت استان تحویل دهند.

جانشین ستاد انتخابات استان ادامه داد : هیات نظارت استان مجددا به مدت ۱۰ روز به شکایات واصله رسیدگی و نظر قطعی و نهایی خود را در تاریخ دوازدهم خرداد اعلام خواهد کرد تا متعاقب آن ، بخشداران و فرمانداران ، اسامی نامزدها را طی روزهای سیزدهم تا پانزدهم خرداد در سطح بخش ها و شهرهای استان منتشر کنند.

ایشان خاطر نشان کرد : تبلیغات نامزدها از روز ۱۶ خرداد آغاز و به مدت ۷ روز ادامه خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید