صف علاقه‌مندان کتاب خاطرات بکهام برای گرفتن امضا از او/ خریداران کتاب فرگوسن ۲۰ برابر بیشترند!


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آی. تی وی، دیوید بکهام فوتبالیست مشهور بریتانیایی دیروز صبح با شرکت در مراسم امضای کتابش، در برابر دوستدارانش ظاهر شد.


این ابرستاره فوتبال و عضو سابق تیم منچستر یونایتد و رئال مادرید که اکنون ۳۸ ساله است، دیروز برای امضای کتاب برای خیل عظیمی که در برابر این موسسه صف کشیده بودند، دو ساعت را به امضای کتابش اختصاص داد و برای ۵۰۰ نفر از حدود ۷۰۰ نفری که در صف ایستاده بودند، کتاب امضاء کرد.


کتاب کاپیتان سابق تیم ملی بریتانیا که ۳۱ ماه اکتبر منتشر شده، تاکنون ۲۷ هزار نسخه فروش داشته است. این در حالی است که خاطرات آلکس فرگوسن سرمربی سابق تیم منچستر یونایتد که ۲۴ اکتبر منتشر شد تا کنون بیش از ۵۶۸ هزار نسخه فروش را ثبت کرده است.


کتاب که با عنوان «دیوید بکهام» منتشر شده ارایه کننده تصاویر بکهام از بازی او در تیم‌های منچستر یونایتد، رئال مادرید، لس آنجلس گالاکسی، مک میلان و پاری سن ژرمن است. او در پایان فصل پیش از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.


جاناتان تایلور، مسئولیت انتشار این کتاب را به عهده داشته و قرار است همه درآمد حاصل از فروش این کتاب به سود انجمن‌‌های خیریه هزینه شود.


کتاب «دیوید بکهام» با جلد سخت ارایه شده و قیمت پشت جلد آن ۳۰ دلار است. بکهام در این کتاب هم از خاطرات ۲۰ ساله خود از دنیای فوتبال نوشته و هم تصاویر زیادی را از این دوره گردآوری کرده است. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید