صبا هم شنبه به اردبیل می آید

حسین نجاتی از برنامه‌های متنوع کادر فنی برای آماده‌سازی تیم فوتبال صبای قم خبر داد

به گزارش اردبیل نیوز، حسین نجاتی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تلاش برای تحقق خواست مردم قم و هواداران صبا برای انتقال تمرینات این تیم به قم، تصریح کرد: تا تامین امکانات و شرایط لازم به منظور قطعی شدن انتقال صبا به قم، تمرینات را در مجموعه ورزشی شهید قیانوری تهران برگزار می‌کنیم.

وی ادامه داد: انتقال تیم فوتبال صبا به شهر قم خواسته سرمربی تیم و کادر فنی است و بازیکنان نیز از این نظر آماده هستند، ضمن اینکه این مهم با نظر مثبت استاندار قم به عنوان رئیس مجمع باشگاه مواجه شده و تمرینات صبا به زودی در قم به انجام خواهد رسید.

سرپرست تیم فوتبال صبای قم بیان داشت: این خبری خوب و خوشحال‌کننده برای مردم و فوتبال دوستان قمی نیز خواهد بود که از این فصل مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور بتوانند تمرینات و برنامه‌های آماده‌سازی تیم را از نزدیک ببینند.

وی یاد آور شد: برای انتقال تمرینات تیم فوتبال صبا به قم باید تمهیدات خوبی اندیشیده شده شود، با حمایت مسئولان استان قطعا این مهم به زودی محقق می‌شود اما از همه مردم قم و هواداران صبا می‌خواهیم در لیگ امسال با تمام وجود از صبا در بازی‌های خانگی خود حمایت کنند.

نجاتی عنوان کرد: زمین چمن مجموعه ورزشی شهید قیانوری به منظور برگزاری تمرینات تیم فوتبال صبای قم در نظر گرفته شده است و بعد از یک جلسه تمرینی که در قم برگزار کردیم، تمرینات صبا تا قبل از سفر به اردبیل در این زمین برگزار می‌شود.

وی از برنامه‌های متنوع کادر فنی برای آماده‌سازی تیم فوتبال صبای قم خبر داد و ابراز داشت: برای این منظور تیم روز شنبه آینده راهی اردوی آماده سازی خود در شهر اردبیل می‌شود و تا روز پنجشنبه سی‌ام خرداد نیز در سرعین تمرین می‌کند.

نجاتی در ادامه در خصوص حفظ بازیکنان کلیدی فصل قبل و جذب مهره‌های جدید برای تیم فوتبال صبای قم تاکید کرد: در شرایط فعلی شش بازیکن صبا که فصل قبل قراردادشان با صبا به پایان رسیده از این تیم جدا شده‌اند اما کادر فنی تمایل به جدایی بازیکن دیگری ندارد.

وی خاطرنشان کرد: این در حالی است که سه بازیکن که قراردادشان با صبا به پایان رسیده بود، یعنی اکبر صادقی،‌ عبدالکریم اسلامی و مرتضی کاشی با حضور در باشگاه صبا و توافق با مدیرعامل باشگاه قرارداد خود را تمدید کردند و در صبا خواهند ماند.

سرپرست تیم فوتبال صبای قم اضافه کرد: ضمن اینکه تمدید قرارداد با بازیکنان مورد نظر و جذب چند بازیکن لیگ برتری و همچنین چند بازیکن جوان و آتیه‌دار با توجه به مهلت نقل و انتقالات لیگ برتر تا پانزدهم تیر ماه با نظر سرمربی جدید تیم انجام خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید