شیطنت بعضی از دوستان برای سقوط تیم شهرداری به جایی نرسید


سرمربی تیم فوتسال شهرداری ساوه گفت: خوشبختانه شیطنت بعضی از دوستان برای کسر امتیاز از تیم ما و سقوط به لیگ دسته اول به جایی نرسید.

رضا لک در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره ارزیابی اش از عملکرد تیم شهرداری ساوه در لیگ برتر فوتسال گفت: وقتی تیم شهرداری را تحویل گرفتم، فقط ۵ امتیاز داشت. قبلا چنین تجربه مشابهی در لیگ برتر نداشتم. خوشبختانه با کار و تلاش بازیکنان و مسئولان باشگاه و همچنین یک برنامه ریزی خوب، توانستیم ۲۳ امتیاز دیگر بگیریم و در لیگ برتر باقی بمانیم.

وی افزود: در نیم فصل دوم توانستیم تیم هایی را که حول حوش ما در جدول بودند را شکست بدهیم و به نوعی می توان گفت جزو پنج تیم برتر نیم فصل دوم از نظر امتیازگیری بودیم. تیم شهرداری بازیکنانی داشت که برای یادگیری و پیشرفت انگیزه داشتند و این موضوع کمک زیادی به من کرد.

سرمربی تیم فوتسال شهرداری ساوه در خصوص اینکه خبر کسر امتیاز از این تیم تا هفته پایانی هم مطرح می شد، تاکید کرد: بعضی از رقبای ما دوست داشتند با استفاده از فضای رسانه ای، به تیم ما لطمه بزنند در حالی که سابقه کسر ۶ امتیاز در فدراسیون فوتبال وجود ندارد. شهرداری ساوه از لحاظ انضباط مالی جزو تیم های خوش قول لیگ بوده است و به جز سه، چهار مورد طلبکار از فصل گذشته، افراد دیگری از تیم طلب نداشته اند.

لک با بیان اینکه هیچ کجا به صورت رسمی خبری از کسر امتیاز از شهرداری نبوده است، گفت: گویا بندی در قانون کسر از امتیاز وجود دارد که به ازای هر ۲۰۰ میلیون تومان طلب، یک امتیاز از تیم کسر می شود. این در حالی است که شاید کل طلب های شهرداری به ۱۲۰ میلیون تومان هم نمی رسید. بعضی از دوستان تا روز آخر پافشاری و شیطنت کردند که از ما امتیاز کسر شود تا به لیگ دسته اول سقوط کنیم ولی خوشبختانه شیطنت آنها به جایی نرسید.

سرمربی تیم فوتسال شهرداری ساوه در پایان درباره تصمیمش برای فصل آینده تصریح کرد: از دو سه تیم برای فصل بعد صحبتهایی با من شده است ولی هنوز حتی زمان شروع لیگ مشخص نشده است. باید ببینیم در آینده چه پیش می آید.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید