شکست حق استقلال نبود/ نمی دانم در مورد داور چه بگویم

0
3


هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: بازی خوبی را برابر پرسپولیس ارائه کردیم و حتی می توانستیم برنده این دیدار هم باشیم.

به نقل از مهر، امید ابراهیمی پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر پرسپولیس  تهران گفت: نمایش خوبی داشتیم و حتی می توانستیم در دقایق ابتدایی به گل هم دست پیدا کنیم. تا پایان بازی چند موقعیت خوب داشتیم اما امروز قرار نبود توپ هایمان به گل تبدیل شود.

ابراهیمی در خصوص پرسپولیس تهران هم گفت: قرمزپوشان همانند ما جنگیدند و تلاش زیادی برای موفقیت شان داشتند من این پیروزی را به آنها تبریک می گویم اما باید بپذیریم که پنالتی ۵۰-۵۰ است. شاید اگر حسینی به سمت راست دروازه می آمد ضربه را می گرفت و پرسپولیس الان پیروز میدان نبود.

هافبک استقلال در خصوص قضاوت بیژن حیدری هم گفت: نمی دانم در این مورد چه بگویم متاسفانه او کم تجربه بود و در حد قضاوت این دیدار نبود. سوت های پی در پی اش بازی را از جریان می انداخت و حتی در اواخر بازی هم دیدیم با چند اشتباه جو بازی را به هم ریخت و ما نتوانستیم تمرکز داشته باشیم و موقعیت هایمان را به گل تبدیل کنیم.

امید ابراهیمی در پاسخ به این سوال که آیا استقلال می تواند نتایج ضعیف گذشته را جبران کند، گفت: می دانم کار سختی در پیش داریم و باید روزهای سختی را هم سپری کنیم شاید تعطیلاتی که پیش رو باشد کمک موثر به ما کند تا بتوانیم به آمادگی کامل برسیم اما هیچ قول غیرواقعی به هواداران نمی دهیم اما تلاش می کنیم تا بتوانیم هفته های بعد را با پیروزی به پایان برسانیم.

هافبک استقلال در پایان خاطرنشان کرد: از تمام هواداران عذرخواهی می کنم آنها امروز سنگ تمام گذاشتند، حتی پایان بازی هم ما را تشویق کردند و این چیزی جز شرمندگی برای ما نگذاشت اما هر آنچه داریم در توان خواهیم گذاشت تا بتوانیم در آینده با پیروزی مقابل حریفان دل آنها را شاد کنیم.

[ad_2]

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید