شکست تیم فوتسال زنان ایران برابر روسیه


به گزارش خبرگزاری مهر، تیم ملی فوتسال زنان ایران در دومین دیدار خود در مسابقات جام جهانی فوتسال زنان ساعت ۲۳ شنبه به وقت تهران به مصاف تیم روسیه رفت که در نهایت با نتیجه ۴ بر یک مقابل حریف خود شکست خورد. تک گل تیم ایران را سپیده زرین‌راد به ثمر رساند.


صفری، سفیر به همراه توفیقی رایزن اقتصادی سفارت جمهوری اسلامی ایران در اسپانیا نیز این دیدار را از نزدیک تماشا کردند.


المیرا ثمینی‌پور سرپرست تیم ملی فوتسال بانوان درباره این شکست به سایت فدراسیون فوتبال، گفت: دیدار بسیار خوب و پایاپایی بود اما به دلیل خستگی بیش از حد بازیکنان و فشار بازی نتوانستیم نتیجه دلخواه را بگیریم. ملی‌پوشان علاوه بر سفر سنگینی که داشتن، یک بازی سخت و سنگین را با تیم مالزی برگزار کرده و به فاصله ۱۰ ساعت باید دومین بازی خود را انجام می‌دادند.


وی افزود: برخلاف بازی صبح (مقابل مالزی) که از سوی داوران قضاوت خوبی را شاهد بودیم، داوری بازی با روسیه قابل قبول نبود. سالن فوتسال مملو از تماشاگران ایرانی و خارجی بود که تیم ایران را یکپارچه تشویق می‌کردند و سفیر به همراه رایزن اقتصادی سفارت ایران بعد از بازی از ملی پوشان تقدیر کرده و از آنها خواستند تا با برای موققیت تلاش خود را بکار گیرند.


تیم ملی امروز استراحت داشته و ساعت ۱۹:۳۰ فردا دوشنبه به مصاف تیم قدرتمند برزیل می‌رود. تیم ایران در اولین دیدار خود موفق شده بود تیم مالزی را با نتیجه ۱۱ بر صفر شکست بدهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید