«شوخی کردم!» خشونت می‌ورزد/ تصاویر جدید سریال را ببینید

مجموعه سوم سریال «شوخی کردم!» با عنوان خشونت از روز یکشنبه ۲۰ بهمن ماه در سراسر کشور توزیع می‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری مهر، مجموعه سوم سریال «شوخی کردم!» با عنوان خشونت از روز یکشنبه ۲۰ بهمن ماه در سراسر کشور توزیع می شود. این مجموعه در قالب آیتم‌های کوتاه به مسائل روز اجتماعی و سیاسی می پردازد.

 

«شوخی کردم» نام مجموعه طنزی در حال پخش از مهران مدیری است که با موضوعات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی با حضور ۶۷ بازیگر طنز ایران در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود.

در این مجموعه بازیگران متعددی به ایفای نقش می‌پردازند که هر کدام در آیتم‌های مدنظر و متناسب با نقششان مقابل دوربین این مجموعه می‌روند.

رامین ناصرنصیر، سیامک انصاری، جواد رضویان، رضا شفیعی‌جم، محمدرضا هدایتی، لاله صبوری، بیژن بنفشه‌خواه، ستاره پسیانی، شبنم فرشادجو، سحر ذکریا، ماندانا سوری و سعید پیردوست از جمله بازیگران حاضر در مجموعه آیتمی «شوخی کردم» هستند.

همچنین برزو ارجمند، پرستو صالحی، رابعه اسکویی، زهرا داودنژاد، علی بوستان، سحر ولدبیگی، نیما فلاح، فلامک جنیدی، علی لک‌پوریان، ساعد هدایتی، بهنوش بختیاری، مهران غفوریان، رضا فیض‌نوروزی، عارف لرستانی، الیکا عبدالرزاقی و نگین معتضدی از دیگر بازیگرانی هستند که با مهران مدیری برای ایفای نقش در «شوخی کردم» همکاری دارند.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید