شهرداری اردبیل با شکست حریف خود صدرنشین شد

تیم امیدهای شهرداری اردبیل در لیگ دسته اول امیدهای کشور با پیروزی بر حریف خود شهرداری مهاباد به تنهایی در صدر جدول گروه چهار ایستاد.

 تیم شهرداری اردبیل عصر جمعه موفق شد در بازی بیرون از خانه با دو گل تیم همنام خود شهرداری مهاباد را مغلوب کرده و با ۱۱ امتیاز در صدر جدول قرار گیرد.

در این بازی که از هفته اول دور برگشت لیگ دسته اول امیدهای کشور در گروه چهار برگزار می شد، دو تیم در نیمه اول بازی، نمایش برابری داشتند و حملات آنها با بی دقتی و یا درخشش دروازه بانان دو تیم گلی در پی نداشت.

با آغاز نیمه دوم امیدهای شهرداری اردبیل بازی روان و برتری را به نمایش گذاشته و با حملات پردامنه خود موفق شدند در دقیقه ۶۱ توسط افشین علیزاده و در دقیقه ۷۳ توسط پیمان جعفری به دو گل برتری دست یابند.

پس از برتری شهرداری اردبیل، تیم میزبان نیز با بازی احساسی حملاتی را بر روی دروازه تیم میهمان انجام داد که ثمری نداشته و در نهایت تیم شهرداری اردبیل توانست با کسب سه امتیاز بازی از رده دوم به صدر جدول صعود کند.

به گزارش خبرنگار مهر، در این گروه تیم شهرداری مهاباد که از بازی های رفت خود ۹ امتیاز اندوخته بود، در رده دوم قرار داشته و تیم شهرداری تبریز نیز با هشت امتیاز در رده سوم جدول رده بندی ایستاده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید