شهرداری ملکان به رده پنجم لیگ دسته یک والیبال کشور صعود کرد


به گزارش خبرنگار مهر، آرش موذن زاده سرمربی تیم والیبال شهرداری ملکان پس از این بازی در گفتگو با خبرنگاران گفت: تیم شهرداری ملکان در پنجمین بازی خود توانست تیم شهرداری همدان را از پیش رو برداشته و به رده پنجم جدول لیگ دسته یک والیبال کشور صعود کند.


وی افزود: در این بازی تیم ما توانست در گیم های اول، سوم و چهارم به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۲ میزبان خود را شکست دهد و تنها گیم دوم را با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ واگذار کرد.


موذن زاده برد تیمش را مدیون تلاش تمامی بازیکنانش دانست و گفت: تک تک بازیکنان تیم شهرداری ملکان برای هر بازی از جان و دل مایه می گذارند.


رئیس هیات والیبال شهرستان ملکان همچنین با اشاره به حضور سه تیم با هفت امتیاز در رده های چهارم، پنجم و ششم لیگ دسته یک گفت: در پایان هفته ششم تیم های شهرداری ارومیه، شهرداری ملکان و سفیر قم به ترتیب در رده های چهارم، پنجم و ششم لیگ دسته یک با هفت امتیاز قرار دارند.


وی با تقدیر از حمایت های اعضای شورای شهر و شهردار جدید ملکان و سرپرست قبلی شهرداری گفت: دیدگاه ورزشی و حمایت های علی حسین قطبی برای حفظ و سرمایه گذری در تنها تیم والیبال استان در لیگ دسته یک دلگرم کننده است.


موذن زاده از تلاش شهرداری ملکان برای حفظ این تیم در لیگ دسته یک خبر داد و گفت: شهرداری و اعضای شورای شهر ملکان قول حفظ تیم و سرمایه گذاری در آن جهت تقویت ورزش قهرمانی ملکان را داده اند.


 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید