شلاق زدن شهروندان سوری در خیابان+فیلم

فیلم جدیدی از شلاق زدن شهروندان سوری در اینترنت توسط تکفیری‌ها منتشر شد.

اردبیل نیوز: به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری فارس به نقل از روسیا الیوم، فیلمی از تروریست‌های تکفیری در سوریه منتشر شده که نشان می دهد آنها تحت عنوان هیئت شرعیه و بدون محاکمه عادلانه اقدام به شلاق زدن مردم در خیابان می‌کنند.

این دو فرد در شهر سراقب در استان ادلب توسط تکفیری‌ها متهم به فساد اخلاقی شده‌اند، بر این اساس متهم اول ۵۰ ضربه و متهم دوم ۴۰ ضربه شلاق خوردند.

 

[jwplayer mediaid=”8266″]

 

یکی از این افراد متهم است که با یک زن مطلقه قبل از پایان دوره سه ماهه برای ازدواج، ارتباط برقرار کرده است.

این سومین فیلم از اقدامات خشونت آمیز افراد مسلح تکفیری در سوریه است که طی روزهای اخیر در اینترنت منتشر می‌شود.

اکثر نیروهای تکفیری که در سوریه هستند از کشورهایی همچون عربستان و لیبی برای جنگ با ارتش آماده‌اند که با ارتکاب اقدامات غیرقانونی خشم جهانیان را برانگیخته‌اند.

یک دیدگاه

 1. کتاب اسوه اخلاق زندگی نامه فقیه صمدانی مفسر کبیر عارف بالله علامه مجاهد حضرت ایت الله العظمی فیض مشکینی همزمان با سالگرد ارتحال معظم له در ۸ مرداد ۱۳۹۲ وارد بازار می شود.
  انتشارات سعید نوین قم افتخاردارد با مولفی مرتضی کرامتی مشکینی کتاب گران سنگ اسوه اخلاق شامل زندگی نامه خاطرات دروس اخلاق تاریخچه اجمالی مشکین شهر مصاحبه ناگفته هایی از زندگی نامه اسناد تصاویر را به زیور طبع برساند.
  در این کتاب مولف سعی کرده ناگفته هایی از زندگی نامه فقیه صمدانی مفسرکبیرعارف بالله علامه مجاهد حضرت ایت الله العظمی فیض مشکینی را بررسی و در اختیار عموم قرار دهد.
  مولف در بخش دیگر کتاب نیز به بررسی سیر و سلوک عرفانی ابوذر زمان پرداخته و جایگاه عرفانی ان عارف فرزانه را برای جوانان تبیین کرده است.
  لازم به ذکر است انتشارات سعید نوین قم کتاب اسوه اخلاق زندگی نامه عارف بالله حضرت ایت الله العظمی فیض مشکینی را با بیش از ۳۳۰ صفحه به زیور طبع رسانده و وارد بازار می گرداند .
  لطفاخبری کنید

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید