شفر توانست بدن بازیکنان در بازی‌های فشرده را مدیریت کند


عضو کمیته فنی آبی پوشان گفت: عیار شفر زمانی مشخص شد که تیم وارد هفته‌های حساس لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا شد و این بازی‌های فشرده را با موفقیت سپری کرد.

محمد نوری در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به پیروزی آبی پوشان مقابل الریان اظهار داشت: بازی خیلی خوبی را از استقلال شاهد بودیم و این بازی نشان داد که تیم به اوج بلوغ خود در این فصل رسیده است. وقتی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا تیمی جلودار استقلال نیست و حتی در هفته‌هایی که بازی‌ها فشرده است و هر سه چهار روز یکبار بازی برگزار می‌شود باز هم این تیم تا این اندازه خوب عمل می‌کند، مشخص است که در اوج دوران آمادگی قرار دارد.

وی افزود: بعد از پیروزی بر نفت تهران در فاصله زمانی بسیار کمی به مصاف الریان رفتیم و باتوجه به این که ۶ بازیکن ما در اختیار تیم ملی بودند و تعداد مصدومان هم کم نبود، شفر به خوبی توان بدنی بازیکنان را مدیریت کرد تا در این بازی حساس بازیکنان از نظر بدنی دچار کمبود نشوند و مقابل الریان کمبود قوای بدنی احساس نشود.

عضو کمیته فنی آبی پوشان بیان داشت: درست است که صعود ما قطعی شده اما تیم نباید فقط به صعود راضی شود. ما باید به دنبال این باشیم که بعنوان سرگروه راهی مرحله بعدی مسابقات شویم. صعود بعنوان سرگروه هم می‌تواند بر اعتبار آسیایی استقلال بیفزاید و هم می‌تواند مسیر صعود به مراحل بعدی را هموارتر نماید. 

نوری در خصوص احتمال حضور این تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا بیان داشت: باید پله به پله بالا رفت و مرحله به مرحله فکر کرد. فعلا در آسیا مشکل ما رسیدن به فینال نیست. الان باید به الهلال فکر کنیم و این که بتوانیم بعد از آن بازی هم صدرنشینی در گروه را حفظ کنیم.  باید بعنوان سرگروه از این مرحله راهی مرحله بعدی شویم.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص دیدارهای باقی مانده این تیم در لیگ برتر اظهار داشت: گرچه ما فینال جام حذفی را هم پیش رو داریم و این شانس را داریم که یک جام را به زودی تصاحب کنیم، اما نباید انگیزه بازیکنان ما در لیگ هم کم شود. این روح جنگندگی که در تیم ایجاد شده باید حفظ شود و بازیکنان ما باید به هر بازی به چشم یک فینال نگاه کنند. درست است که دیگر نمی‌توانیم قهرمان شویم، اما باید تا آخرین روز برای نایب قهرمانی بجنگیم و تلاش کنیم. ضمن این که در بالای جدول فشردگی امتیازات زیاد است و ممکن است با یک غفلت کوچک چند رده سقوط کنیم. 

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید