شفافیت در اطلاع رسانی باید در عمل دیده شود


به گزارش خبرگزاری مهر، امیرعباس تقی پور در همایش سراسری روسا و کارشناسان ارشد روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: کار و فعالیت در حوزه روابط عمومی تلاش و عشق مضاعف می طلبد.


وی افزود: در سازمان تأمین اجتماعی ۸۲ نیروی انسانی در واحدهای روابط عمومی بیمه ای و درمانی سراسر کشور و حدود ۳۰ نفر در ستاد مرکزی مشغول فعالیت هستند.


مشاور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خاطر نشان کرد: پیوند میان ارتباطات و فناوری اطلاعات سبب شده روابط عمومی ها هم در تصمیم سازی و هم در تصمیم گیری نقش مؤثری داشته باشند.


تقی پور گفت: روابط عمومی ها نقش بسیار مؤثر وتعیین کننده ای در مواجه با انتظارات گروههای مرجع، رسانه ها، تشکلهای کارگری، کارفرمایی و بازنشستگی دارند. از این رو باید از آمادگی لازم برخوردار باشند.


وی با اشاره به فرصتها و تهدیدها در حوزه روابط عمومی افزود: امروزه با فرصتها و تهدیدهای فراوانی روبرو هستیم و رسانه ها در یک سازمان  شفاف به عنوان فرصت و در سازمانی غیر شفاف به عنوان تهدید محسوب می شوند.


تقی پور اظهار داشت: تعامل حرفه ای با رسانه ها ابزاری است که ما را به فرصت می رساند و برای این رسیدن به این سطح از فرصت باید تلاش همگانی داشته باشیم.


وی به بحث شفافیت در اطلاع رسانی اشاره کرد و افزود: این شفافیت و صراحت باید در عمل دیده شود.


مدیر کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی با تأکید بر اینکه از رسانه ها باید به عنوان یک فرصت برای تعامل حرفه ای با آنها استفاده کنیم، گفت: شبکه های اجتماعی امروز آسانترین و سریع ترین راه برای ارتباط ما با شرکای اجتماعی است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید